Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért UNDORODIK tőlem mindenki?

Miért UNDORODIK tőlem mindenki?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, 5 éve nincsenek közeli barátaim. Általánosban a fiúk utáltak a külsőm miatt (szerintük csúnya volt az arcom), előfordult, hogy fizikailag is bántottak emiatt (pl. ellöktek a folyosón).

Általában mindig kiközösítenek, ha új közegbe kerülök, és általánosban is csak a szerencsén múlt, hogy volt egy kedves és empatikus lány, aki megsajnált, ezért szóba állt velem és végül meg is kedvelt engem, így lettünk legjobb barátok.

A gimi jobban indult, szereztem 4-5 barátot, de 2 év múlva kiközösítettek. Volt egy olyan facebookos beszélgetésük, amiben én nem voltam benne, egyszer véletlenül bejelentkezve maradt az egyikük a mobilomon és megláttam, hogy miket írnak rólam: szégyellnek velem mutatkozni, szánalmas vagyok, idegesítő fejem van stb..Korábban már kiközösítettek egy lányt a külseje miatt a baráti körünkből, ő elment másik iskolába emiatt, utána én következtem..

18 évesen rájöttem, hogy amíg nem vagyok szép, addig az emberek nem fognak velem normálisan bánni, legyen bármilyen személyiségem is. Tehát elkezdtem sminkelni, fodrászhoz mentem, új ruhákat vettem, lefogytam pár kg-ot (bár nem voltam elhízva). Ennek hála 19-21 éves korom között pár fiú leszólított az utcán, és ha találkoztam régi ismerőssel, sokkal jobban bántak velem, mint régen, de azóta sincsenek barátaim, és úgy érzem, hogy olyan sokáig voltam egyedül, hogy most már nem is lesznek, azt se tudom, hogyan barátkozzak.(Párkapcsolatot is nagyon szeretnék, de arra még kevesebb esélyt látok.) Márpedig nekem kell kezdeményezni, mert felém szinte soha se nyitnak, kivéve, ha olyan közegbe kerülök, ahol szépnek számítok, de ilyen nem nagyon van.

Nemrég a húgom letörölt az ismerősei közül..Kb hetente beszélünk, de ezek szerint, csak muszájból beszélt velem, valójában idegesítettem.. Amúgy fiú testvéreim sokkal rendesebbek velem, bár ők se rajonganak értem túlzottan. A többi családtagomat nem törölte, olyanok is az ismerősei között vannak, akikre azt mondta, hogy idegesítik és utálja őket..Írtam neki üzenetet, de nem válaszol..Én soha senkit nem töröltem az ismerőseim közül, nemhogy családtagot.Én már komolyan nem értem miért gyűlölnek ennyire az emberek.. A külsőm miatt, vagy mert nincsenek barátaim(=lúzer vagyok a szemükben)?? A lánytestvérem akkor kezdett el rosszul bánni velem, amikor gimiben elvesztettem a barátaimat és nagyon leromlottak a jegyeim. Minden életkedvem elment, nem tudom, hogy mit csináljak...



2019. aug. 2. 20:43
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon sajnálom. Nem tudok rá ésszerű választ adni, de ez tényleg nagyon szomorú dolog. Sajnállak. Remélem sosem adod fel és végül megtalálod a boldogságot! ♥
2019. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
6%

Nagyon sajnálom amiket irtál...

Viszont ha tini korodban nem találtál senkit el kell hogy keseritselek mert utána nagyon nehéz lesz ismerkedni (suli után )

2019. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
3%

Nem lehet, ha egy kicsit pozitívabban állnál az emberekhez, vidámabb lennél, sokkal több barátot bevonzanál?

Nekem voltak kifejezetten ronda, antipatikus barátaim, de szinte sosem volt probléma, hogy hogyan néznek ki.

A barátok nem jönnek csak úgy a semmiből, valamennyire meg kell dolgozni értük.

Amúgy legjobb egy őszinte barát, aki elmondja, hogyan lehetnél sokkal megnyerőbb.

Vagy kérdezz meg bárkit, aki ismer Téged, miben javulhatnál.

2019. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
18%
Hangzik annyira keményen, hogy pszichológust ajánljak...
2019. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

szinte minden este sírok, nem megy semmi sem, kirúgtak a gyakornoki állásomból (mert "nem dolgoztam jól csapatban"), soha se szerzem meg a diplomát, nincs senkim, újra akarom kezdeni az életet, de nem lehet


amúgy sok pszichológusnál voltam, de szerintem nem sokat ér..ha pl. tényleg az a gondja valakinek, hogy csúnya, azt úgysem fogják neki megmondani, és nem is tudnának nagyon mit kezdeni vele, de lehet, hogy csak én nem tudok tényleg jó terapeutát találni

2019. aug. 2. 21:12
 6/41 anonim ***** válasza:
18%
Nem lehet,mert nem is akarod.Mar mindenkit elloksz magadtol...mentalis problemaid vannak.Szakorvos kell! De surgosen !
2019. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
1%
Miért itt sajnáltatod magad?
2019. aug. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
mert nincs senki akinek elmondhatnám? kicsit vicces, hogy alig ismersz, de már idegesítelek, ilyen hatással vagyok mindenkire
2019. aug. 2. 22:22
 9/41 anonim ***** válasza:
34%

Szia.

Kötve hiszem hogy mindenki undorodna tőled.

Maximum rossz emberek vettek körül : S

Tegyünk egy próbát írtam privátot :D

2019. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
2%
Minden olyan embernek, aki mentális problémával küzd, nagyon ajánlom hogy nézze meg a 13 Reasons Why című sorozatot.
2019. aug. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!