Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért kell családon belül...

Miért kell családon belül boldog születésnapot kívánni Facebookon??

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, ott vannak egymást mellet ülnek a kanapén és akkor kiírja Facebookra, hogy boldog születésnapot vagy mi? Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy pl sok szülő miért irkálja ki a gyerekén, hogy boldog születésnapot, meg hogy ő most jajj de szereti a fiát/lányát amikor max egy fal választja el őket. Még haverok között megértem, de ott is inkább megvárom míg találkozunk, bár haverok között megünnepeljük inkább rendesen, de ha valami távoli ismerősnek is inkább írok privátban, minthogy ki az üzenőfalára, hogy jajj boldog születésnapot legnagyobb spanom bástya teso meg minden egyéb. Esetleg még arra jó hogy becinkeld a haverodat pár képpel, de ebből már rég kinőttünk szerinem. De oké ezeket még elfogadom, de így családom belül nem tudom ezt hova tenni, valaki magyarázza el, hogy miért kell mindenkinek látnia hogy de szeretlek kisfiam/kislányom.
2021. febr. 24. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Mert retardáltak. Nekem a keresztanyám szokott sms-ben boldog név/születésnapot kívánni. Ja és szokott még továbbküldeni angyalkás képeket is karácsonyra másik 60 emailcímmel együtt.
2021. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyanannyi értelme van, mint bármi másnak a Facebookon.

Nekem az a kedvencem, amikor olyanokat köszönt fel Facebookon, aki nincs is fent :)

Egyik ismerősöm a lányát meg az unokáit szokta, és nincsenek regisztrálva. Rejtély.

2021. febr. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem fel sem hívtak születésnapomon, írtak a facebookon meg viberen...Apám el is felejtett. Ajándékot tavaly sem,idén sem kaptam senkitől, még a saját páromtól sem kaptam semmit. Gondolkoztam, vajon rossz ember lehetek-e, de általában én vagyok az első aki segít, ha baj van, családon belül...Hát ez van, na.
2021. márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!