Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Írtok minden ismerősötöknek...

Írtok minden ismerősötöknek szülinapjára?

Figyelt kérdés

akikkel csak ritkán beszéltek

mondjuk havonta-2havonta egyszer


2021. márc. 1. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én csak a közeli barátokat köszöntöm fel, a többieknek nem emlékszem a szülinapjára, facebookon meg alig vagyok így az se juttatja eszembe. Fordított helyzetben én pl. senkitől sem várom el a felköszöntést, mert nem tartom fontos dolognak.
2021. márc. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akivel havonta beszélek, azokat fel szoktam köszönteni. Meg azt is aki régebbi kedves ismerős de már nem tartom vele a kapcsolatot. Az más kérdés, hogy engem még a közeli barátaim se köszöntenek fel.
2021. márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam. Ha valaki érdekel, azzal tartom normálisan a kapcsolatot és megtisztelem azzal, hogy mondjuk felhívom és telefonon köszöntöm fel. Ha meg nem tartom vele annyira a kapcsolatot, akkor meg minek köszöntsem fel. Az olyan álszent dolog. Mintha érdekelne az illető, de közben mégsem.
2021. márc. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam,csak ha közelebb áll hozzám az illető.
2021. márc. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, csak a legközelebbi ismerősöknek, családtagoknak.

(Nem szeretem azt se, ha távolabbi ismerősök az én születésnapommal foglalkoznak.)

2021. márc. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem
2021. márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Senkinek sem írok.
2021. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam. Családnak, aktuális nagyon közeli barátoknak (jelenleg nincs olyan sem). Meg munkatársaknak szoktam, ha épp jelzi a rendszerünk, Teamsen.
2021. márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!