Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek is van olyan facebook...

Nektek is van olyan facebook ismerősötök akikkel a kommunikáció annyiból áll hogy felköszöntitek szülinapján?

Figyelt kérdés
megnyitom a beszélgetést és az van benne hogy én évről évre boldog szülinapozok neki különféle formákban, ő pedig megköszöni. részéről nem jött hasonló. ennyire elértéktelenedett már ez az egész szokás? én sem kényszerből csinálom, hanem mert tényleg szeretném köszönteni, gondolok rá aznap. sajnos nem egy személynél van ez a jelenség majdnem ugyanígy
2019. aug. 3. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én speciel csak a számomra fontos embereket köszöntöm fel, a többi ember nem érdekel attól még, hogy futólag ismerem (nincs is sok ismerősöm. Ha nem jelezné a Facebook, akkor valószínűleg nem is tudnám, hogy mikor van a szülinapjuk, míg nyilván a szeretteimét számon tartom. A sajátom sem nyilvános egyébként.
2019. aug. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem te sem azért várod a február harmincadikát, mert már karácsonykor azon jár az eszed, hogy felköszöntsd - egyszerűen azért köszöntöd fel és azért gondolsz rá, mert a faszbúk küld egy emlékeztetőt.

Ennyit erről, hogy mennyire gondolsz akárkire is a faszok búkján.

2019. aug. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor boldog szülinapot akarok írni valakinek, de látom, hogy legutóbb is csak én kívántam, akkor nem kívánok neki. A legjobb barátom testvérével, viszont olyan a kommunikációnk, hogy egymást köszöntjük fel minden évben.
2019. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem köszöntök fel olyat, akivel egyébként egész évben nem beszélek, és fordítva sem várom el ezt senkitől. Ha valaki nem akar beszélgetni velem, nem erőltetem.
2019. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!