Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen témával fogalkoznátok...

Milyen témával fogalkoznátok szívesen, ha jótékonykodnátok?

Figyelt kérdés
Hogyan próbálnátok meg segíteni másoknak?

2021. márc. 7. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazzal, amivel most is, még "kicsiben": lelki jóllét, önismeret, megküzdési stratégiák, mentális erősödés, problémamegoldó készség.


Ha tehetem majd, létrehozok olyan alapítványokat, amelyek ilyen téren segítenek felkészültebbé válni az embereknek, tömegekben.


Ezeket ugyanis az iskolákban kellene oktatni, alapszinten, annyira fontosak az élethez.

2021. márc. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az állatokon segítenék. Szigorítanám az állatok védelmét célzó törvényt.
2021. márc. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Több mindennel. Egyrészt hajléktalanoknak, szegény embereknek segítenék. Szerintem annyitól nem oldódik meg az életük, ha adunk nekik egy kis aprót vagy ételadományt vagy ruhákat. Normális lakhatási körülményekre, pszichológusi segítségre, a képességeikhez mérten munkalehetőségre lenne szükségük. Akiknek egészségügyi gondjaik, függőségeik vannak, abban is segíteni kellene őket. Fontos lenne az oktatás, főleg a fiataloknál, hogy később ne kerüljenek olyan helyzetbe, hogy már az ötödik gyereket várják a putriba, miközben az első négynek sincs mit enni. Ezzel összefügg, hogy a gyermekvédelmet is nagyon fontosnak tartom. Illetve még az állatok védelmét is (ivartalanítás, kidobott állatok mentése), és a környezetvédelmet (pazarlás csökkentése, szemétszedés stb). Ha sok pénzem lenne ezekre hajlandó lennék sokat költeni.
2021. márc. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-as, ez a pénzen mennyire múlik?
2021. márc. 7. 18:47
 5/9 Metionin ***** válasza:
100%
Állatvédelemben segítek amennyit tudok.
2021. márc. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőknek önvédelmi oktatást szerveznék kedvezőbb áron, de hatékony tudást adva.
2021. márc. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
51%
Szabad szoftver
2021. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyanokon segítenék, akikről tudom, hogy az adományt jól használják fel, a lehetőségeket kihasználják. Én nem hiszek abban, hogy olyanokon is lehetne segíteni, akik maguk nem akarnak változást.
2021. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hol tanítanak ma Önállóságra, Önellátásra?

Na arra lenne szükség.

2021. márc. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!