Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon mi történne akkor ha...

Vajon mi történne akkor ha valaki telepatikusan átvenné az irányítást Soros György elméje felett és így el jótékonykodná az összes pénzét?

Figyelt kérdés
Tehát átutalná az összes pénzét kórházak, öregotthonok, iskolák, állatmenhelyek és magánszemélyek számlájára az utolsó forintig... Ha ezt kívülről látva magától megtenné, utólag tehetne ellene bármit is?

2017. nov. 11. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Akkor nem jönnének ide migránsok,megkapnák a lóvét helyben :Xd
2017. nov. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem láttak a kolontáriak egy fillért sem a millióiból, amit küldött nekik?
2017. nov. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Többet jótékonykodikmint Orbán!!!!!!!
2017. nov. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én nem amiatt tettem fel a kérdést, és csak azért írtam őt mert ő jutott eszembe. De írhattam volna orbánt vagy gyurcsányt is...
2017. nov. 11. 18:46
 5/11 A kérdező kommentje:
Láttam a tv-ben régebben egy dokumentumfilmet amiben az agyhullámokról meg a telepátiáról volt szó, és ma ez eszembe jutott. Meg hogy mi történne ha megvalósítanák és befolyásolnának vele egy milliárdos politikust akinek nagy a hatalma.
2017. nov. 11. 18:49
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Soros György egy gazdag ember, de nem országunk vezetője így az hogy a saját vagyonát mire ajánlja fel az csakis az ő dolga. A Fidesz felhasználja őt mint kampányfogást. Idén 3 kulcsszó van, Brüsszel,Soros, migráns és kajálja a nép. Közben lehet a háttérben gázabb dolgoról tárgyalni.

1

Soros György semmilyen utasítást nem adhat az EU-nak. Soros nem politikai vezető. Soros a pénzét magánemberként szabadon használhatja. Megjegyzem a Fidesz megalakulását is ő szponzorálta.

2

Brüsszel: Magyarország az EU tagja. Csatlakozàsunk óta rengeteg támogatást kaptunk hogy fejlődhessünk. Mi Oroszországgal tárgyalunk. Teljesen hálás nem? Azért a 4-es metro jó kár hogy felesleges-az EU is ezen akadt ki meg a támogatásuk elsikkasztásán-ne baj állítsuk meg őket gyorsan mielőtt visszakèrik.

3

Migráns?

Szerinted hány akar ebben az országban maradni? Vagy sokat látsz manapság azokon kívül akik eddig is itt voltak?

Ès 4:

HOL VAN AZ A 2 MILLIÓ MAGYAR FIATAL AKIK GAZDASÁGI BEVÁNDORLÓKÉNT ÉL MÁS ORSZÁGBAN?

2017. nov. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

De hisz épp most adja át az összes vagyonát!

[link]

2017. nov. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Hát, bár Mészáros Lőrinc vagyona kisebb, engem mégis jobban érdekelne ugyanez a történet, ővele. Vajon mit szólnanak, lépnének a "fiúk"? Kezdhetnének mindent előlről?
2017. nov. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8: nyugtasd meg magad: Mészáros is át fogja adni az államnak a vagyonát.

Csak lehet, hogy nem önként...

2017. nov. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

1,jótékonykodik de az aprópénz a vagyonához képest.

2,igenis rengetegen jöttek a migráncsok amíg nem zárta le a kormány a déli határt. (nap mint nap találkoztam velük úgy hogy majd fel löktek az utcán a pályaudvarokon Merkel-hez sietve még azelőtt is amikor még nem volt a hiradásokban ez migráncs ügy)

3, természetesen a kormány miatt én se tenném tüzbe a kezem

4, ha soros minden vagyona jótékony célokra menne nem lenne migráncs ügy, nem lenne isis, iszlám állam, terror és háború. Jobb lenne az élet.

2017. nov. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!