Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ma kaptam a futártól egy...

Ma kaptam a futártól egy 10.000 forintos bankjegyet. Mivan ráírva? Elfogadják majd a boltban?

Figyelt kérdés
[link]

2021. márc. 9. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Elfogadják.
2021. márc. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Pénzzel így bánni?? Ki ez az állat?? Pénzt tisztelni kell.
2021. márc. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ok. De mivan ráírva? Nem mellesleg ha valaki 1x elkölti a pénzt onnantól ki fogja tisztelni? 🤷‍♂️
2021. márc. 9. 12:39
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha esetleg nem fogadják el a boltban, a Postán be tudod váltatni.
2021. márc. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
96%
Ha jól látom, ez a hátoldala. Szépen fizetsz, a pénztáros úgysem nézi meg a hátoldalát. Amikor meg leszámolják a pénzt, úgyis összefogják a többi bankjeggyel, az pedig megy tovább. Az meg már nem a te problémád.
2021. márc. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Jártam már így én is, elfogadják nyugi.


Az van ráírva hogy: "orbán egy ge.ci".

2021. márc. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
A pénz nem tehet róla hogy Orbán egy fsz. A pénzt tisztelni kell. Imádom szagolgatni, számolgatni, fogdosni. Meg is puszilnàm de az nem túl higenikus ugyebár. Mindent lehet vele ami kell megveszem de felesleges nem szeretem elverni.
2021. márc. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Aha. Tehát orbán 1 gec.i van írva. 🤣🤣🤣
2021. márc. 9. 13:50
 9/12 anonim ***** válasza:
el kéne hogy fogadják, de ha biztosra akarsz menni, beviszed a postára, mondod hogy kaptad de össze van firkálva, adjanak tisztát. (a szakadt, sőt, kettészakadt pénzt is beváltják, tapasztalat, nekem egyszer sikerült eltépni egy ötezrest :D)
2021. márc. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nos elmentem a Sparba és elköltöttem. Úgy adtam oda az eladónak hogy nem vette észre. Valószínűleg ha észrevette volna az orbán 1 g.... akkor el se vette volna.
2021. márc. 9. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!