Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyen rohadt nehéz...

Miért ilyen rohadt nehéz nőkkel ismerkedni? Tényleg ennyire számít a kinézet?

Figyelt kérdés

Akárhogy kerülök kapcsolatba nőkkel, nem érdeklem őket. Úgyahogy válaszolgatnak, de ennyi, látszik, hogy csak azért mert kedvesek. De amúgy nem is kérdeznek vissza, kérdezhetek akármit, és a válaszok is olyanok hogy ilyen semmilyen 1-2 szavas. Ha meg sokáig kérdezgetek, akkor vagy kitörölnek vagy letiltanak.


Ez mind azért mert nem nézek ki jól? Ha atom jó pasi lennék, akkor tökmindegy mit írnék, mindenhogy jó alakulna a beszélgetés?



2021. márc. 9. 14:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
49%
Igen
2021. márc. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
68%
Hozzá kell szokni.
2021. márc. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem törvényszerű a dolog. Azért mert neked idáig ilyen nőkkel sikerült kapcsolatba kerülnöd, nem mindegyik az.

Nekem aztán mindegy, hogy milyen egy férfi kinézete, ha olyanokat ír, amik miatt nem szimpatikus.

2021. márc. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Sok múlik a személyiségen is, lehet azzal van probléma
2021. márc. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
22%
Pont, hogy a kinézet számít! Azért vagyok 20 éve egyedül 😀
2021. márc. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%
A kérdés alapján is halálosan uncsi vagy:)
2021. márc. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Hát de basszus XD Amúgy rohadt nehéz neten ismeretlenül érdekesnek lenni. A nők meg ezt úgy elvárják mint a lélegzetvételt. Személyesen sokkal egyszerűbb, mert lehet poénkodni, ironizálni stb. De ha neten elsütök egy-két ilyet ismeretlenül, akkor általában nem értik, és bolondnak néznek.
2021. márc. 9. 15:00
 8/25 anonim ***** válasza:
97%

Nem törvényszerűen szükséges tökéletesen adonisznak lenni, a környezetemből kiindulva a személyiség és a kisugárzás sokkal többet számít.

Amúgy a nőknél ugyanannyira számít a kinézet, mint a pasiknál (pl legyünk őszinték a csúnyácska lány után nem futnak a kocka hasú testépítők, ugyanolyan eséllyel a 150 kilós szőrös pasi után sem tudnak a plázából a szépségkirálynők)

2021. márc. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%

Egyszer ismerkedtem egy olyan pasival, aki tényleg baromi jól nézett ki (nem azért kezdtem el ismerkedni, ő írt rám, én meg elsőre szimpinek találtam)


Na, olyan baromi unalmas srác volt, hogy csak na. Emellett elég érdekes személyisége is volt, sajnos a rossz értelemben. Elég hamar közöltem vele, hogy bocs de nem.


És ismerek egy olyan srácot is, aki nem egy kifejezett Adonisz, de valami iszonyat jófej :) Imádom a személyiségét, a humorát, a kockaságát.


Ha szingli lennék, ő meg nem lenne meleg, akkor simán összejönnék vele.

2021. márc. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
17%
Szerinted Andy Vajna egy szépfiú volt? Inkább a pénztárca tartalma számít.
2021. márc. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!