Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden lány vagy kapcsolatban van, vagy nem akar ismerkedni? Tényleg csak a kinézet számít? Lehet, hogy egyedül kell leélnem az életem?

Figyelt kérdés

2017. okt. 31. 17:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki nincs kapcsolatban, az is akar ismerkedni, max nem veled. Bocs, de ez az igazság.
2017. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Nekem egyedül kell. Részvétem, bro, kitartást! 👊
2017. okt. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Ha csúnya vagy csak egy dolgot tehetsz, gazdagodj meg és jönni fognak mint legyek a sz@rra. Személyes tapasztalat
2017. okt. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Ja mert sok páwa vagy szedett szemöldökű macsónak meg szemetes zacsis copfsérójú menőmanónak azért van fullos buxa csaja mert olyan nagy válogatósak a csajok....
2017. okt. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
"Ja mert sok páwa vagy szedett szemöldökű macsónak meg szemetes zacsis copfsérójú menőmanónak azért van fullos buxa csaja mert olyan nagy válogatósak a csajok...." szerintem az olyan csajoknak a páwák a barátnőjük nem a barátjuk
2017. okt. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Bihar Valatonon ***** válasza:
Soknak tele van a fészbukja vin diesellel meg egyéb macsókkal, és mégis ez a vége paranormális esetek :)
2017. okt. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen ember lehetsz. De szerintem nem csak a kinézet számít, viszont belsõvel is lehetnek elõitéletesek az emberek, amiért nem akarnak ismerkedni. Ha valaki az elsõ találkozásnál gázul viselkedik, vagy baromságokat mond, azt épp úgy nem akarják megismerni.
2017. okt. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor is jo lenne tudni hany eves vagy es hogyan nezel ki. (Egyebkent fiu vagyok, vagy mondjuk ugy fiatalember)Tapasztalatbol beszelek most, es egyebkent sok lannyal is beszeltem errol a temarol, illetve eleg sok ilyen temaju videot neztem: szamit a kulso de nem annyit mint amennyire mi hisszuk. Konkretan alkatilag csak az a lenyeg, hogy ne tudd felvenni a csajod ruhait.A lanyok teljesen megelegednek egy atlagosnak mondhato testalkattal. Sot sokan a mackos alkatot szeretik mert jo vele olelkezni. Szerintem pedig senkinek nincs csunya arca. Nyilvan foglalkozni kell vele, ne legyel pattanasos, a fogaid rendben legyenek, mosolyogj sokat. Egy jo frizura vagy borosta a legtobb arcot rendbe teszi. Mondjuk ha nem tudsz borostat noveszteni az szivas(ense tudok xd). Egyebkent meg beszelgetes szinten onbizalmadnak kell lennie, es ennyi, meg ne mondj gyokersegeket:D Regebbi uzeneteimet visszaolvasva borzalmasan bena voltam. Meg igy visszagondolva beszelgetes szinten is. Kozvetlennek kell lenni, erdeklodonek, poenkodni kell egy picit es kesz. Tul bizalmaskodo meg olyan aki nem tudja mikor nem erdeklodik iranta egy lany ne legyel. Remelem ez a par gondolat segit, ne kovezzetek meg, tudom, hogy nem voltam osszeszedett, de ezek a 4oras alvasok megviselnek igy zh idoszakban.
2017. okt. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
(Atlagos testalkat alatt azert par kilo izomra gondoltam!)
2017. okt. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Bihar Valatonon ***** válasza:
8as te érdekes egy mesevilágban élsz...vagy is hogy sok csaj mit mond meg mi a valóság teljes különböző....:D Nem kevés ilyenben volt már tapasztalatom, neki megértő meg férfias férfi kell stb stb majd jött egy szedett szemöldökös v nyakú pólós gyerek aki még társaságban is szívesen célozgatott csak romantikusan arra a lánynak, hogy "kicsikét bekaphatná a farkát" olyan pámped homósan...sok mindent tud mondani egy csomó lány/csaj/nő csak aztán jön a felül írja a valóság az elképzelést...:D
2017. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!