Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy idősebb (37-40) körüli...

Egy idősebb (37-40) körüli nőnek milyen szöveggel lehet udvarolni? F/16

Figyelt kérdés

Mi az ami jól esik és mi az amiből ez a korosztály már ki nőt, amit már annyira nem értékelne egy ilyen korú nő?


Vagy valami szép gesztus vagy ilyenek?


Milyen gesztus az amit egy ilyen korú nő utál/nem preferál?



2021. márc. 10. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem 16 évesen ne próbálkozz ezzel, nem fognak komolyan venni. Senki nem akar egy gyereke korabeli fiúval összejönni.
2021. márc. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a 30-40 éves nőket,akiknek olyan pozitív a kisugárzásuk. Bár én 20 éves vagyok. Szerintem a legjobb,amit megtehetünk elsőre az az,hogy fejlődünk,tanulunk,stb. Elvégre ki akar egy céltalan,EQ/IQ hiányos emberrel kezdeni bármit is,aki semmit nem tesz magáért,hogy jobb legyen neki pl?
2021. márc. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem az udvarlas taszit. Egy 16 evestol egy elpirulas eleg.
2021. márc. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3. Hány éves vagy?Nem számítottam ilyen válaszra. Kifejted?
2021. márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt már olyan a történelemben, hogy egy 37 éves Nő együtt volt egy 20 éves sráccal!

Akkor működhet, ha napi szinten találkoztak,pl.munkahelyen, és tudod a családi állapotát.

Vagy független és unatkozik,mert nincs senkinek. Vagy 20 évvel idősebb a férje.

Orsolya,ma redkívül csinos.

,nagyon jól áll (hatásszünet) Önnek(neked) ez a blúz.

Nő nap volt, ...virág.

Időnként egy-egy bombont felejtessz az asztalán.

Névnapjára egy marlenka+virág.

Alap, hogy rá adod a kabátot, előre engeded a liftbe szállni, amennyiben kifelé nyílik egy ajtó, ki nyitod, előre engeded.

Étterembe, stb te mész be előre, de Ő ül le előbb, illetve választ széket (asztalt). Stb.

48/F.

2021. márc. 11. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Miért te mész előre étteremben?(csak kérdés,nem belekötés,szívesen elfogadom a tanácsot,mert érdekel)
2021. márc. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen összejöttem alkalmira egy 43 évessel. Tinderen match, utána instán beszélgettünk, és ennyi. Dicsértem a kinézetét, mivel sok képe volt, és kezdettől beszélhettünk a szexről, hát könnyű dolgom volt. Nagyon megerőltetnem se kellett magam, de ez azért nagyon ritka. És mondta, hogy pár éve volt 20 évessel is, tehát kb. 40 évesen egy 20 évessel, ami nem 13, hanem 20 év különbség.
2021. márc. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Imádom az ilyen 30-40 éves nőket,akik jól néznek ki,mert nem kakaóscsigát meg energiaitalt fogyasztottak egész életükben...De nagyon szeretném én is tudni a kérdésre a választ,hogyha fiatalabb vagyok,akkor hogy érhetem el,hogy összejöjjek egy nekem tetszővel...
2021. márc. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért megy be a ffi.elsőnek minden helyre, mert ezzel is védi a Nőt. Ugyanis meg kell bizonyosodni a felöl,hogy bent minden rendben van e?

Vagy éppen üvegek repkednek,tömegverekedés zajlik.

.....

Séta: A Nő mindég a ffi jobbján van, de soha nem az út felől,hanem a fal felől.

Az a baj, hogy lassan ezeket már a mai Nők sem tudják, és nem is igénylik.

2021. márc. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sétánál miért van ez?Kifejted? Köszönöm!
2021. márc. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!