Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A férfiakat érdekli a nők...

A férfiakat érdekli a nők személyisége,vagy kizárólag akkor mutat érdeklődést a nő felé ha tetszik is neki?

Figyelt kérdés
máj. 21. 10:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Én magamból indulok ki de a legtöbben is hasonlóan gondolkodnak. Hiába van egy csajnak nagyon jó lelke és személyisége ha nincsen kémia köztünk, ami alapja az együttlétnek. Ezt leszámítva egy átlag férfi közel sem annyira válogatós mint egy vele párhuzamban lévő basic csaj.
máj. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 bolognai a kedvencem ***** válasza:
76%
Engem nagyon érdekel a nők személyisége is, ha szimpatikusak számomra. A probléma inkább az, hogy én nem érdeklem őket.
máj. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Nőkre és férfiakra is jellemző, hogy azok érdeklik jobban akik tetszenek is nekik.
máj. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
35%
Külső megfog, belső megtart. Igenis számít a kémia, a testiség, az erotika. Aztán később a szerelem szeretetté halványul.
máj. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Valamit felreertettek...arra vonatkozik a kérdés, hogy ha egyáltalán semmit nem akartok a csajtol akkor is érdeklődtök e felé mint ember az ember fele
máj. 21. 11:10
 6/20 bolognai a kedvencem ***** válasza:
100%

#5


Persze, ha barátok vagyunk akkor igen. Ismerősök felé én nem igazán szoktam érdeklődni ha nő, ha férfi.

máj. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

5, Miért szerinted az összes társadalmi érintkezés szexuális alapú?

Ha ez így lenne nem beszélnék a főnökasszonyommal sem :D


Az emberek szoktak kommunikálni olyanokkal is akikkel nem feküdnének le. Vagy te csak olyanokkal beszélsz akivel szexelnél is?

máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet szerintem.

Aztán a fene tudja!

De el tudom képzelni, hát vannak barátok is.

máj. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem jobban érdekel a személyisége, pont emiatt szeretem ezt az oldalt.
máj. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Vagy te csak olyanokkal beszélsz akivel szexelnél is?


Nem, viszont életemben nem sokszor érdeklődött felém férfi csak úgy. Vagy akartak valamit,vagy levegőnek voltam nézve... sajnos nem sokszor tapasztaltam köztes allapotot

máj. 21. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!