Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tapasztalat erről ?

Tapasztalat erről ?

Figyelt kérdés
24/f Németországban élek már 2 éve és hát mit ne mondjak nagyon vonzanak a külföldi nők ( török,marokko,algér,tunéziai,albán) kifejezetten valahogy ez a zsánerem. Megismertem egy lányt egy bárba ő török származású elkezdtünk beszélgetni bejelöltük egymást elvagyunk nagyon azt veszem észre hogy bejövök neki én is . Nem ez a hijabos fejkendős féle muszlim csaj normálisan öltözik akár a többi mai nő nem szégyelli ami van 😃 23 éves . A probléma ami nekem egyáltalán nem számit és nem érdekel a vallás sokat erről nem is tudok csak annyit hogy muszlim nő nem randizhat nem lehet csak muszlim férje (bár nem tudom hogy ez nála mennyit számit) tud valaki erről valamit ismer olyat aki muszlim nő/felesége van? Vagy vannak liberális muszlimok ?akiket ez nem is érdekel mert hát hivő és vallásos között van különbség

2021. márc. 12. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát, ez leginkább attól függ, hogy ő, illetve a családja vallásos-e, és mennyire veszi ezt a kitételt komolyan.

Illetve ha igen, akkor attól is függ, hogy te magad Istenhívő vagy-e egyáltalán, vagy keresztény (keresztyén), vagy ateista?

Mert egy hívőt, vagy egy keresztényt még mindig sokkal könnyebben elfogadna szerintem egy kicsit is nyitottabb vallásos muszlim család, mint egy ateistát.

A hívő keresztény és hívő muszlim között, a látszat meg a vallási fundamentalizmus ellenére is nagyon kevés az ideológiai, erkölcsi különbség, a két vallás azért 90%-ban azonos vagy nagyon hasonló.

Ateistával szemben meg természetes, hogy a hívő ember kicsit bizalmatlan, tök mindegy, keresztény-e, vagy muszlim.


Amúgy a törökök azért alapból jóval európaibbak, mint hinnéd, kulturálisan is félúton vannak Kelet és Nyugat között, nem csak földrajzilag.

2021. márc. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
amúgy a "normálisan öltözik, nem szégyelli ami van" keresztényként sem egy szimpatikus felfogás, meg muszlimként se. Mert ugye, kinek mi a normális. Egy vallásos embernek a mai liberális, szexközpontú gondolkodás tuti nem az.
2021. márc. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a szemérem amúgy nem egyelő a szégyennel
2021. márc. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*egyenlő
2021. márc. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1# keresztény vagyok

2# ugy értettem hogy nem takarja el magát l ugy öltözik mint a többi 20~ éveiben járó nő

2021. márc. 12. 13:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó, csak azért kötöttem bele, hogy figyelj jobban a fogalmazásodra, hogy ne kelljen soha magyarázkodnod miatta, és azt fejezd ki, amit gondolsz, ne mást. ;)


Keresztényként szerintem még ha hívők, akkor se lesz probléma (feltéve, ha te is nyitott vagy a kultúrájukkal szemben, és nem viselkedsz lekezelően.)

2021. márc. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Nem ez a hijabos fejkendős féle muszlim csaj"


Ez a félmondat már volt egy másik történetnél, kb. két héttel ezelőtt, kicsi trollom.

2021. márc. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7# nem én voltam de betudnád linkelni?
2021. márc. 12. 14:12
 9/9 anonim válasza:
Vallásos muszlim nők nem járnak bárba és nem kezdenek ott beszélgetni idegen férfiakkal. Az pedig érdekes hogy keresztény létedre nálad az a normális ha egy nő kiteszi amie van.
2021. márc. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!