Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiatal felnőttek, ti milyen...

Fiatal felnőttek, ti milyen gyakran beszéltek a barátaitokkal (interneten és személyesen), főleg a régi középiskolás osztálytársaitokkal, akikkel a legjobban jóba voltatok?

Figyelt kérdés
2021. márc. 18. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem kozepiskolabol nem nagyon maradt barátom - kicsit irigy is vagyok azokra, akiknek sikerült fenntartani jó kapcsolatot a régi barátokkal.

Inkább egyetemi éveim, diakmunkak során ismerkedtem meg nagyon értékes emberekkel, ok nagyon fontosak számomra. Napi szinten tartjuk a kapcsolatot. Sajnos most csak interneten, mert elkoltoztem. De lassan meglatogatom őket, ha lehetséges lesz. :)

2021. márc. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a középiskolából nem nagyon maradt meg barátság, egy lánnyal néha váltunk párhavonta 1-1 levelet messengeren. Az egyetemi barátaimmal napi szinten beszélünk messengeren, mostanában a vírus miatt főleg csak sétálni járunk, nem ülünk össze, előtte viszont hetente-kéthetente 1x biztos találkoztunk. A gyerekkori barátnőimmel az utcából szintén naponta beszélünk a messenger csoportunkban, találkozni tavaly januárban tudtunk mind a 4-en, mert 3 különböző helyen élünk az országban. A férjem középiskolás barátaival viszont minden szombaton videochatelünk vagy játszunk valamit, jó sokan vagyunk, mindig mások jönnek, ez most a covid alatt vált állandó programmá. 30 év körüliek vagyunk.
2021. márc. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már két éve nem beszélünk.
2021. márc. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Alapesetben (vírus előtti időkben), az általános iskolai legjobb barátnőmmel havonta találkoztunk, neten nem szoktunk beszélni, csak a találkozó részleteit. A többi, akkori osztálytárssal a szülinapi köszöntésektől eltekintve nem tartjuk a kapcsolatot.

Gimiben több, nagyon közeli barátom volt, de sajnos érettségi óta alig beszéltünk.. van egy srác, akivel szinte napi szinten írogatunk, egyik legjobb barátnőmmel is szintúgy. Elvétve akad még pár gimis osztálytárs, de ennyi.. bevallom őszintén, kicsit én is irigykedem azokra, akiknek sikerült megtartaniuk a gimis nagy barátságokat.

Van még pár sulin kívüli barátom, velük is írogatok pár hetente, de a találkozások alig jönnek össze.

Egy másik legjobb barátnőmmel, aki pár évvel felettem volt gimiben, viszont szerencsére egész sűrűn összejönnek a találkozások és egész sokszor írogatunk is. De nekem már nagyon hiányoznak a személyes találkozások, mert a neten írogatás, bár több a semminél, azért mégsem elég :c

2021. márc. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy barátommal tartom a kapcsolatot, vele neten hetente 1x beszélek kb, meg ha összefutunk az utcán. Régebben gyakran összejártunk, minden nap beszéltünk, de mindkettőnk párkapcsolata kezdi megölni a barátságunkat.
2021. márc. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elkoptak már a gimis barátságaim nagy része, egyetemről maradtak, velük néhány havonta egyszer dumálunk, illetve 3 barátnőm van gimiből, velük évente kétszer találkozok, egyébként nem szoktunk beszélni. Nem nagyon van kapacitásom barátságokra, elég a családom.
2021. márc. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

32 éves vagyok.


Általános iskolás barátságaim rögtön suli után megszűntek, 1-2 emberrel tartottam a kapcsolatot középiskola végéig.


Középsuli után szintén minden megszűnt.


Egyetem után szintén. Annyi, hogy egyetemnél volt aki hamarabb vagy később végzett illetve szakmából kifolyólag volt kapcsolat.


Igazából munkahelyen keresztül nincs különösebb kapcsolatom, hobbimból kifolyólag vannak emberek akikkel szervezünk közös programot.


Igazából én az vagyok aki összességében nem igényli a társaságot és mások sem az enyémet :D

2021. márc. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:

A 2 legjobb barátommal hetente többször messengeren (mindkettő elköltözött már a városból, egyik Bp-re, a másik külföldre), van még néhány ember akivel olyan heti 1 alkalommal és ennyi.

A régi osztálytársaimmal nem tartom a kapcsolatot, csoporttársakkal sem.

2021. márc. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1 emberrel tartom a kapcsolatit, vele min. heti 1x írkálunk.
2021. márc. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!