Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi volt a legeslegnagyobb...

Mi volt a legeslegnagyobb hülyeség/hiba amit elkövettél eddig az életed során?

Figyelt kérdés

2021. márc. 23. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvégeztem egy egyetemet ami nekem óriási erőfeszítés volt és mentálisan abszolút kikészített. Mindezt azért, hogy rájöjjek a gyakorlatban nem okoz örömet.
2021. márc. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem mentem el a bíróságra tanúskodni, amikor a rokonomról, aki gyerekkoromban molesztált, huszas éveim elején kiderült, hogy egy akkor 8 éves kisfiút is molesztált. Képtelen voltam feltépni a saját sebeimet újra és kiállni sok ember elé, hogy elmondjam, velem mit tett. Ezért csendben emésztettem tovább magamat és azt hiszem, életem végéig bánni fogom, mert már vígan éli életét (csupán másfél évig ült)


39/N

2021. márc. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eltörtem egy higanyos lázmérőt, mikor gyerekként betegséget akartam szimulálni, hogy ne kelljen suliba mennem, és környezetet szennyeztem mérgező anyaggal.

(Amúgy rajta kaptak - engem mindig)

2021. márc. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdtem iszogatni, hogy el tudjak lazulni, aztán rászoktam.
2021. márc. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg akartam felelni a városi vagányoknak.
2021. márc. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!