Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Normális az, ha különböző...

Normális az, ha különböző típusú emberekkel való beszélgetés vagy csupán valamilyen kapcsolat során más személyiséget veszek tudatalatt fel?

Figyelt kérdés

Például alapból "behódolok egy nálam magasabb pozícióban lévő embernek.(tanár)

De egy adott külsővel vagy személyiségjegyekkel rendelkezővel való kapcsolat során is teljesen más vagyok úgy, hogy nem is szeretném, hogy másmilyen legyek mint amilyen vagyok. Utána olvastam a személyisegzavaroknak, pl. Borderline de nem igazán illenek rám azok amiket ott leírnak.


2019. okt. 1. 00:22
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

Csak a tisztázás végett a tanár nem fölőtted van,hanem érted,tisztelni ugyan kell,de nem kell mindenhatónak tartani,meg behódolni,ő is ugyanolyan közalkalmazott mint az orvos mondjuk,vagy egy ápoló.

Amúgy teljesen normális,ezt hívják intelligenciának,hogy rendesen felméred a beszélgetőpartnered státuszát,és ehhez mérten kommunikálsz vele,ellentétben sok bunkóval aki mondjuk egy szegényebb embernek azt ecseteli hogy hány tízezer forint a telefonja,vagy mondjuk egy buta embernek okoskodik idegen szavakat,holott tudja hogy nem érti.

Mindenkivel olyan hangot kell próbálni megütni,amit indokol a társadalmi elhelyezkedése,és a lelki,szellemi fejlettsége.

Így tovább!:)

2019. okt. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
Családod, barátaid és idegenek elott is maskepp viselkedsz, megsem vagy ettol meg szemelyisegzavaros. Mindenki igy mukodik, szoval ez normalis.
2019. okt. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!