Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért szoktak az emberek...

Miért szoktak az emberek egyszerre pl, az én ismerőseimnek mindig látom facen mert kiadja, hogy megint uj face van egyszerre 5-6 Facebookot csinálni? Az miért jó? Mire használják azt a sokat? Nem lenne elég max 2?

Figyelt kérdés
Úgyis ugyanazok az emberek lesznek szinte az ismerősei és nem hinném hogy valaki elől elakarja rejteni valamelyik posztját és azért csinál új facet hogy az adott illető aki elől el akar valamit rejteni ne legyen az ismerőse már az uj facen és így kitudja rakni már amit akar. Vagy ezért csinál sok ember az ismerőseim közül uj facet hetente vagy mert rá érnek nagyon nem?

#ismerős #új facebook profilt
2021. márc. 26. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Elfelejtette a jelszavát, feltörték a fiókját pl.

Vagy csak lusta törölni a nem kívánatos ismerőseit és inkább újat csinál (az ilyeneknek előbb-utóbb úgyis meglesznek uazok az ismerősök, akik a korábbi profilján voltak ).

2021. márc. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat ismertem, akinek három volt, egyiket csak közeli ismerősöknek, másikat meg csak családnak, rokonságnak tartotta fenn, harmadikat meg mindenkinek.
2021. márc. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
En latok olyat, hogy valaki egyszerre hasznal kettot es mind a ketton nagyjabol ugyanazok az ismerosei. Erre pl nem latok ertelmes magyarazatot.
2021. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!