Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 28 évesek, hol tartotok...

28 évesek, hol tartotok jelenleg az életben?

Figyelt kérdés
szoval 28 leszek, es semmim sincs. az edesapam elhunyt, es meg mindig a csaladommal elek, se baratno,se gyerek, se sajat haz, se igazi baratok, csak max 2 hetente 1x latom oket. Viszont van munkam, es mas panaszra igazan nincs okom, csak meg nem indult be az eletem. Kerdesem azert tettem fel, hogy meglassam van e meg sok velem egyidos akik ugyan igy, meg nem koteleztek el magukat, de vagynak ra.
2021. márc. 27. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Van:

- 2 diploma

- 10 év munkatapasztalat a gyakornoki és diákmunkáimmal

- senior pozícióban vagyok egy multinál

- normál esetben évi 2 út külföldre

- saját, örökölt lakás

- agyvérzés 28 évesen...


Nincs:

- családom, mert meghaltak a közeli hozzátartozói, a többieket inkább csak temetésen látom

- Nincs párkapcsolatom, háziállatot sem


Az, hogy nincs se kutyám se macskám sokszor zavart, de az agyvérzésem óta sokat változtam. Valószínű, hogy sose leszek nyugdíjas, halálomig robotolok és nagyobb eséllyel halhatók meg fiatalon, ezért már nem érzem azt, hogy le kellene horgonyoznom.

2021. márc. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

29 nő vagyok


Külföldön élek egyedül 5 éve.

Volt egy 8 éves kapcsolatom, meg pár rövidebb.

Gyerek nincs.

Van egy használt D-s corsám.

Házam nincs.

2 éve nem voltam otthon.

2021. márc. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

28 éves nő vagyok.

Van:

2 diplomám

2 nyelvvizsgám

5 év munkatapasztalatom (ebből 2 év külföld)

Jó házasságom

Férjemmel közös házam (külföldön élünk)

Nyugodt, kiegyensúlyozott életem

Családom (szüleim ,testvéreim)


Nincs

Gyerekem

Háziállatom

Autóm


Jelenleg elégedett vagyok az életemmel, minden összejött, amit terveztem. Sőt, a tervezettnél jóval több is sikerült.

2021. márc. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

En 28 evesen szuz voltam, idegosszeomlasom volt, munkahelyrol kisetaltam.

33 evesen jott be az elet, azota sok ido eltelt es nagyon orulok, hogy vegul is nem adtam fel, mert tok jo minden. Csak azt sajnalom, hogy a mostani lelkierommel maskepp lennek fiatal.

2021. márc. 28. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
26%

36 vagyok

semmim nincs

2 hete kirúgtak a munka helyről mert drogfüggő vagyok

A mai nap kihívása az lesz számomra az hogy szerezzek 700-at egy 2 L-es köbányaira.

2021. márc. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A 2 diploma az mesterdiplomát takar? Vagy miért csinált valaki 2 alapszakot? Nem kötekedni akarok vagy ilyesmi, tényleg érdekel. Köszi, ha valaki válaszol.
2021. márc. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
sehol
2021. márc. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
5 Indíts elő adást ahol kihívásokat vállalsz, alkalmanként 2-5-10-20 ezer forintot is kereshetsz, sokan csinálják ezt.
2021. márc. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
28 éves férfi vagyok: 8 éve élek Németországban, Münchenben, egyedül jöttem ki, de már van egy feleségem és egy kislányunk. Főkönyvelőként dolgoztam, de most a vírusnak köszönhetően munkanélküli vagyok. Lakásom/házam nincs, mert itt egy vagyonba kerülne, viszont van egy 5 éves autóm. Jól érzem magam, 4 éve nem voltam otthon, visszaköltözni meg már biztos nem fogok.
2021. márc. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 én voltam az egyik aki 2 diplomát írt. Igen, alap- és mesterszakra értettem. Most csinálom a "harmadikat", ez lesz a szakképesítés.
2021. márc. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!