Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Markó Rebeka miért nem beszél...

Markó Rebeka miért nem beszél néha a környezetszennyezés veszélyeiről is?

Figyelt kérdés

Most láttam, pontosabban belenéztem mert nem bírtam tovább nézni Markó Rebeka Videóját, ez a címe: Megrendeltem az első 5 INSTA hirdetést, ami szembe jött velem. Rebeka véletlenszerűen rendelt 5 dolgot.. arra ösztönözve a sok sok fiatalt, hogy ők is fogyasszanak úgy mint ő. Utána megnéztem egy másik videót amit egy aktivista tett fel! Ez a címe: A Tisza nevében

Ebben a videóban az látható, hogy a tiszának van olyan szakasza ahol műanyag palackok torlódnak a vízben! Továbbá van mellette egy illegális szemétlerakó.. Biztosan tudjátok, hogy az ivóvizünk ezen vizekből van kinyerve többszöri tisztítás után! Szerintem senkinek nem esne jól legurítani azt a vizet amiben korábban még műanyag palack úszott még akkor sem ha megtisztították! Valaki akinek nagyobb hatalma van nálam,kérem szóljon valakinek aki felnyitja ezen influenszerek szemét!

ápr. 2. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:

nyugodj már le, nem tudom ki ez a csaj, de nem kell mindenen felhúznod magad, rossz lesz a vérnyomásod :)

nem tudom mi a bajod, rengeteg, ismétlem, RENGETEG youtuber csinál ilyeneket. ne nézd ha nem tetszik.

a tiszából meg amúgy nem iszunk, magyarországon többségében artézi kutakból jön a víz...

ápr. 2. 20:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Én megértelek. És bárcsak több embert zavarna ez a fajta viselkedés, amit a legtöbb influenszer képvisel! Amúgy a kérdésedre a válasz nagyon egyszerű. A legtöbb influenszernek vannak szerződései cégekkel, termékekkel, amiket a videókban reklámozniuk kell, és ezért ők fizetést kapnak. Xy youtubernek nyilván az a célja, hogy az ő "tartalmát" fogyaszd, az általa reklámozott termékeket vedd meg, iratkozz fel, mert neki ebből lesz pénze. Egyszerűen nem érdeke a legtöbbjüknek, hogy felszólaljon fontos ügyek mellett. Ha nem tudna hetente több ezer forint értékben rendelni az aliról vagy ebayről, mert nem akarja a környezetet szennyezni, akkor neki az bevételkiesés lenne, mert nem tud egy roppant hasznos "mi van a táskámban?" "megrendeltem az első öt terméket, ami szembe jött velem", "xy termékeket pontozok" videókat készíteni. És ezek az emberek példaképek a fiatalabb korosztálynak... Szóval én megértem a frusztrációdat, de az influenszerek többségétől felesleges tényleges tartalmat várni, ugyanis vagy nem érdeke elkészíteni azokat, vagy megfelelő intelligencia szintje nincs hozzá, mert nem lát a "mi van a táskámban" videóknál tovább.
ápr. 2. 20:53
 3/4 A kérdező kommentje:
De érdeke lesz pár év múlva ha szétcsesszük a bolygót! Rövid távon nem érdeke de hosszú távon mindenki érdeke a földünk védelme! Hiszen mindannyian ugyanaz a földet tapossuk! Az nem is lenne baj, hogy ő egymagába így van! A nagyon káros része az a dolognak amikor 200-300 ezer kisgyerek ezt látja példaként!
ápr. 2. 23:11
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem csak Rebeka és a többiek intelligenciáját tükrözi ez, hanem a nézők intelligenciáját is! Mert ha nem lenne rá ekkora kereslet akkor ő se csinálná ezeket a videókat! De kíváncsiak rá és egymás butatják.. holott neki és minden nézőjének is érdeke lenne, hogy ha lemegy mondjuk a Balcsira ne a műanyag flakonok közt ússzanak 20 év múlva.. és a csapból se valami trutyi folyjon.. azt egészség fontos! Most mutatkozik meg legjobban! Akiknek nincs immunrendszere azok most kaparják a falat a covid miatt... Ilyen törékeny az emberi létezés.
ápr. 2. 23:17

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!