Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Markó Rebeka miért nem beszél...

Markó Rebeka miért nem beszél néha a környezetszennyezés veszélyeiről is?

Figyelt kérdés

Most láttam, pontosabban belenéztem mert nem bírtam tovább nézni Markó Rebeka Videóját, ez a címe: Megrendeltem az első 5 INSTA hirdetést, ami szembe jött velem. Rebeka véletlenszerűen rendelt 5 dolgot.. arra ösztönözve a sok sok fiatalt, hogy ők is fogyasszanak úgy mint ő. Utána megnéztem egy másik videót amit egy aktivista tett fel! Ez a címe: A Tisza nevében

Ebben a videóban az látható, hogy a tiszának van olyan szakasza ahol műanyag palackok torlódnak a vízben! Továbbá van mellette egy illegális szemétlerakó.. Biztosan tudjátok, hogy az ivóvizünk ezen vizekből van kinyerve többszöri tisztítás után! Szerintem senkinek nem esne jól legurítani azt a vizet amiben korábban még műanyag palack úszott még akkor sem ha megtisztították! Valaki akinek nagyobb hatalma van nálam,kérem szóljon valakinek aki felnyitja ezen influenszerek szemét!



2021. ápr. 2. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

nyugodj már le, nem tudom ki ez a csaj, de nem kell mindenen felhúznod magad, rossz lesz a vérnyomásod :)

nem tudom mi a bajod, rengeteg, ismétlem, RENGETEG youtuber csinál ilyeneket. ne nézd ha nem tetszik.

a tiszából meg amúgy nem iszunk, magyarországon többségében artézi kutakból jön a víz...

2021. ápr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én megértelek. És bárcsak több embert zavarna ez a fajta viselkedés, amit a legtöbb influenszer képvisel! Amúgy a kérdésedre a válasz nagyon egyszerű. A legtöbb influenszernek vannak szerződései cégekkel, termékekkel, amiket a videókban reklámozniuk kell, és ezért ők fizetést kapnak. Xy youtubernek nyilván az a célja, hogy az ő "tartalmát" fogyaszd, az általa reklámozott termékeket vedd meg, iratkozz fel, mert neki ebből lesz pénze. Egyszerűen nem érdeke a legtöbbjüknek, hogy felszólaljon fontos ügyek mellett. Ha nem tudna hetente több ezer forint értékben rendelni az aliról vagy ebayről, mert nem akarja a környezetet szennyezni, akkor neki az bevételkiesés lenne, mert nem tud egy roppant hasznos "mi van a táskámban?" "megrendeltem az első öt terméket, ami szembe jött velem", "xy termékeket pontozok" videókat készíteni. És ezek az emberek példaképek a fiatalabb korosztálynak... Szóval én megértem a frusztrációdat, de az influenszerek többségétől felesleges tényleges tartalmat várni, ugyanis vagy nem érdeke elkészíteni azokat, vagy megfelelő intelligencia szintje nincs hozzá, mert nem lát a "mi van a táskámban" videóknál tovább.
2021. ápr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De érdeke lesz pár év múlva ha szétcsesszük a bolygót! Rövid távon nem érdeke de hosszú távon mindenki érdeke a földünk védelme! Hiszen mindannyian ugyanaz a földet tapossuk! Az nem is lenne baj, hogy ő egymagába így van! A nagyon káros része az a dolognak amikor 200-300 ezer kisgyerek ezt látja példaként!
2021. ápr. 2. 23:11
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem csak Rebeka és a többiek intelligenciáját tükrözi ez, hanem a nézők intelligenciáját is! Mert ha nem lenne rá ekkora kereslet akkor ő se csinálná ezeket a videókat! De kíváncsiak rá és egymás butatják.. holott neki és minden nézőjének is érdeke lenne, hogy ha lemegy mondjuk a Balcsira ne a műanyag flakonok közt ússzanak 20 év múlva.. és a csapból se valami trutyi folyjon.. azt egészség fontos! Most mutatkozik meg legjobban! Akiknek nincs immunrendszere azok most kaparják a falat a covid miatt... Ilyen törékeny az emberi létezés.
2021. ápr. 2. 23:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó ötlet lenne ez, de nincs szerződése ilyen céggel..ő a fogamzásgátlásról szokott ilyen tudományosabb videót készíteni. A durex is szponzorálta már többször. Ha lenne valami természetvédelmis szponzor akkor nyilván csinálna videót arról is. Egyébként van olyan youtuber lány aki ilyen témákról beszél..az a neve, hogy vászonzsákoslány így egybe írva.
2021. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ne kelljen már szponzor ahhoz, hogy felhívja a figyelmet arra, hogy ne csesszük szét a bolygót. Az óceánokban úszik sziget formályban a műanyag, ennek megszüntetésére szponzor kell?
2021. máj. 21. 12:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg őt nem érdekli nagyon ez a téma..jobban szereti mutogatni miket vásárolt a netről meg a parókáit, meg hogy hogy takarít bár gondolom az is szponzoros. Mivel elvileg már nem kozmetikai vállalkozó hanem fő állású youtuber jobban megéri nekik szponzoros videókat csinálni. Meg biztos gondolja azokon nem lenne annyi nézettség.
2021. máj. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!