Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A mostani 13-14 évesek körében...

A mostani 13-14 évesek körében mi számít menőnek?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, és amilyen hirtelen felgyorsult a világ, elgondolkodtam rajta, hogy vajon a mostani 14 éveseknek mi számít menőnek és mi az, ami nem. Amikor én voltam ennyi idős, akkor az emo stílus ment nagyon. Esetleg festett szőke haj a lányoknál, cicagatya, szűk ruhák, sok smink. Meg a Fila cuccok azt hiszem... Aki cigizett, az menőnek számított, meg aki be mert szólni órán a tanárnak. Na meg a piálás, de gondolom az most is. Aki a tanulmányaira koncentrált és visszafogott viselkedése volt, az nem volt menő.


Ti mit láttok most? A nagy tiktok őrület megvan, de azon kívül? Haj, öltözködés, viselkedés, hobbik esetleg? És mi az, ami gáz?

Csak kíváncsi vagyok, hogy mennyit változott a világ.


2021. ápr. 4. 11:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%
A mentalis betegsegek, kamudepresszio is eleg meno.
2021. ápr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

1es neked is egészségedre!


Kedves kérdező, szerintem ne szabadna általánosítani a korosztályokra, mivel ezek mint értelmetlen előítéletek.

Sokan nem azért teszik amit mert menő-e vagy sem, hanem szimplán új dolgokat próbálnak ki és vagy megtetszik nekik, vagy függők lesznek. Szerintem nem nagyon változott a társadalom 20-30 év alatt. Úgyan úgy megjelennek azok a jellegzetességek mint anno. Aztán jönnek az ilyen emberek mint az 1es aki szénné fikázza a fiatalságot, csak azért mert ő is elfeledte hogy milyen volt fiatalon. Amikor a legnagyobb hülyeségen bögőtt, vagy bulizott stb. Fiatalkori jellemvonás a lázadás/minden probléma felnagyítása.

2021. ápr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Annyit kiegészítem a kommentem hogy tiktok meg ezek, a trendeķ miatt terjednek el. De valós kárt így nem okoznak senkinek szóval kár lenne 1 appot ezért fikázni úgygondolom. Ha régen pl 20 évvel ezelőtt lettek volna ezek a dolgok úgyanúgy használta volna az akkori fiatalság. Lényegében a mai fiataloknak az internet által kínált lehetőségei a nagyobbak.


2es voltam

2021. ápr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%
Billie Ellish vagy ki stilusu oltozkodes lanyoknak, fiuknal befont rapper style, kamu depi, vegan, westendben logas
2021. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
15%

Ki nézet.fiúk


Szűk ruha,Nagy haj ami festve vagy sima,cigi pia,És a lànyok én ezt látom.


Egyébként nem tudod meg kűlömböztetni,a lànyokat a fiúk-tól.mert egyformàn néznek ki.


Régen a férfiak azért voltak férfiak",mert lovagiasak voltak bátrak,és tisztelték az öregeket.

Ma ez nem mindenkinél van meg.


Lányok-nál cica gatya,szők ruha sok smink." Ezt ma a férfiak csinàlják. Tisztelet a kivétel

2021. ápr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
9%
Attól félek hogy ha most ez így van,akkor késöbb mi lessz,? minden nap el bórzongok ezen
2021. ápr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom idősebb vagyok már valamennyivel és sosem voltam trendi/menő gyerek.

De talán a pénz/pénzes cuccok(mint minden korban) és ennyi is kb

Igazából amit látnak Amerikába xd

2021. ápr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
nem a gyakori szerencsére
2021. ápr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Na jó, szerintem először mindenki tanuljon meg írni, aztán panaszkodjon, hogy milyen borzasztó most a fiatalság.
2021. ápr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
12%
Az, hogy ne kelljen suliba járni és rinyálnak gyakorin egész nap. Ja meg beszólogatnak itt mindenkinek. Ez a menő manapság!
2021. ápr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!