Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiatalok, akik covid előtt...

Fiatalok, akik covid előtt sem jártak bulizni és most sem házibuliznak, nem féltek, hogy mennyi feledhetetlen emlékből maradtok ki, ami a fiatalságot szimbolizálja?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 8. 21:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
99%

Én rengeteget jártam bulizni 20 éves korom körül, de őszintén egy sem volt maradandó emlék. Egészen más események voltak maradandóak az életemben. Ettől még nem bánom, hogy bulizgattam, akkor épp arra volt szükségem.


Aki nem vágyik a bulizásra, annak nem kötelező és nem is fogják úgy érezni, hogy kimaradnak valamiből.

2021. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Egyetlen buli sem volt emlékezetes számomra, utána mindig sajnáltam, hogy elmentem részegeket nézni, mert az volt a vége. Mintha hlyék között lennék, olyan volt.
2021. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

De kicsit sajnálom akinek annyira egysíkú az élete, hogy a fiatalságot szimbolizáló emlékek kimerülnek az állandó bulizgatásban.

2021. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Sose voltam nagy bulizós, persze pár jó ingyenes koncerten voltam, de nem érzem úgy, hogy kimaradt volna valami. Én utazni szeretek, akár egyedül is elindultam 22 évesen külföldre, na, ezt meg a bulizós ismerőseim nem tették meg soha. Tudod, nem vagyunk egyformák.
2021. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
De igen, de nagyon visszahúzódó vagyok sajnos. Nem tudom milyen lenne nekem. Sose voltam. Nem volt kivel menni. Egy párszor azért jó lett volna. Akkor tudnám milyen.
2021. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Az neked feledhetetlen ha lerészegedsz egy bulin, esetleg részt veszel egy egy-éjszakás kalandban?
2021. ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
6. Én sose voltam de sok féleképpen lehet bulizni. Ezt még én is tudom. Nem kell feltétlenül hányni. Meg annyira berúgni.
2021. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem igazán. Volt pár jó bulis élményem, amikre emlékszem évekkel később is, de nem ezek voltak életem csúcspontjai. Sokkal jobb élményeim is vannak:D Kicsit furán fogalmazva "ki van pipálva" a buli élmény részemről, nincs hiányérzetem. Nem is vágyok nagyon buliba.
2021. ápr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

Irigylem a kortársaimat, pont ezek miatt.


Sajnos én már nem nagyon tudok örülni semminek az életben egy jó ideje. Zéró motiváció, zéró kilátások.


Ha képes lennék emberként viselkedni, ha képes lennék szocializálódni, ha nem lennének félelmeim és tudnék újra érezni mást a szaron kívül és nem akarnám magamat lehúzni állandóan...


Az öröm érzése olyan hétköznapi, mint az hogy van lábad és tudsz sétálni. De ezt is el lehet veszíteni.


Szóval aki teheti, élvezze az életet.


Sosem tudod mikor tűnhet el örökké ez az érzés.


Csak egy mentális beteg kommmentje ez. Meg talán egy példa a kérdésedre.

2021. ápr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%

Egészségügyi okok miatt absztinens vagyok, és amúgy sem vagyok bulizós.

Nem tudom milyen bulira gondolsz, de egyszerűen nem izgat a gondolat, hogy pár tüskével rázogassam valami minimálra. Sokan hülyének fognak nézni, kiröhögni, de egy jó társasozós, beszélgetős, filmnézős este sokkal jobb lenne számomra.


A minőségi idő egy minőségi párral viszont hiányzik. Nekem legalábbis az együtt töltött idő a szeretetnyelvem.


20F

2021. ápr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!