Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ciki, vicces, kellemetlen...

Ciki, vicces, kellemetlen vagy feledhetetlen sztorik?

Figyelt kérdés
Valamiért nagyok rákattantam most az ilyen sztorik olvasgatására és már mindet végigolvastam. Ha vannak újak akkor ide várom :-)

2019. aug. 6. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer meséltem egy viccet, de senki nem nevetett...
2019. aug. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Egyszer gyerekkoromban beszartam, és mindenki nevetett...
2019. aug. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Csókolózott velem egy lány és aztán mindenkivel csókolózott.
2019. aug. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Egyszer egy gyűlés előtt elmentem a WC-re és máig nem tudom hogyan de szanaszét hugyoztam a nadrágomat. Időm nem volt, a gyűlésen meg kötelező volt ott lenne. Tél volt, a teremben fűtés. Na az a húgy jól bele is száradt a nadrágomba, olyan büdös volt, tömény húgyszag. De amúgy senki nem tette szóvá, de életem leghosszabb 1 órája volt.
2019. aug. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Wadmalac ***** válasza:
100%

Azt már itt egy hasonló kérdésre hossza elmesélte, amikor a Szabadság-hídnál fejberepült egy galamb. Nem látták sokan, csak mindenki, aki a 49-es, 47-es, 41-es meg 19-es villamosra várt. Szóval a fél 11. kerület.

És csak minden tízből 9-en röhögtek.

2019. aug. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Szőrén lovagoltam a lovamon a többiekkel, van egy srác, aki tetszik, és alakulóban van valami. Szóval ő is ott volt, és ugrattunk. Az egyik akadálynál nem ültem jól, és ahogy a lovam ugratott, kicsit felpattantam a hátáról, és oldalra csúsztam. A kezemmel szorítottam a lovam nyakát, a lábammal meg a hasánál és próbaltam vissza mászni valahogy, vagy legalabbis nem leesni xd igy utolag vicces, de akkor kicist egett a fejem xd
2019. aug. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Utolso vagyok, szinten lovazas kozben tortent, lovam sorenyet igazitottam es az olloval bele vagtam veletlen a sajat hajamba is, mert ki volt engedve. Szoval a fel frufrumba szepen bele vagtam, peobaltam valahogy elcsatolno, de nem jott ossze, igy felvettem a kobakomat es az ala elrejtettem. Csak hogy nem maradhatott orokre ugy a hajam xd aztan elmentem a fodraszomhoz, aki miutan jol kirohogott rendbe hozta a hajam xd
2019. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Wadmalac szia!

Ez már tényleg nem igaz!!

:D

2020. szept. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!