Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Regisztráltam oltásra, hívtak...

Regisztráltam oltásra, hívtak is, hogy lehet menni, de meggondoltam magam, inkább várnék még vele. Ilyenkor ha szólok, hogy meggondoltam magam, akkor ebből nem lesz semmi?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 9. 15:31
 1/5 alletta ***** válasza:
87%
hívnak helyetted mást, semmi bajod nem származik belőle. illetve gondolom automatikusan a sor végére kerülsz.
2021. ápr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Menj inkább. Mire vársz?
2021. ápr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Ne gondold meg magad. Oltáshoz lesz kötve elég sokminden, és az se mindegy hogy mikor lesz vége ennek az egesznek. Tedd meg magadért és értünk is.
2021. ápr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Lehet hogy soha többet nem fogsz sorra kerülni, de te tudod.
2021. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
97%
Ismerősömet is hívták másnapra kínaira, mondta, hogy neki Pfizer kell. 4 nap múlva szóltak, hogy mehet a pfizerért. Nekem is az kell, de még nem szóltak. 30 vagyok egészséges, de van több huszonéves ismerősöm, akiknek szintén semmi bajuk és megkapták, ráadásul nagyváros. Szüleim krónikus betegek, már a legelején jelentkeztek és még csak most szóltak nekik, hogy lehet menni.
2021. ápr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!