Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Regisztráltam bitcoinos oldalra de meggondoltam magam. Tudnatok nekem segíteni? :s Igen lehet hogy butaság volt. Tudom törölni a fiókot? :' (

Normális válaszokat szeretnek és nem kioktatast.

Keress kérdéseket hasonló témákban: bitcoin, pénz, fiók, törlés

máj. 16. 14:24  Privát üzenet  

A válaszok
Nem teljesen értem, mivel kapcsolatban gondoltad meg magad? Tettél be pénzt, vagy ilyesmi?

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont máj. 16. 15:17 Privát üzenet
Egészen pontosan milyen bitcoinos oldalra? Miből gondolod, hogy problémád lehet belőle?

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont máj. 16. 16:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hat azt olvastam hogy vírust lehet kapni tőle ami lassítja a gépeket meg hogy illegális stb.. És avval kapcsolatba gondoltam meg magam hogy foglalkozzak vele. Nem nem fektettem bele pénzt mert ráadásul nem vagyok valami jó angolos és nem szeretnék bármit elrontani. Olympos markets a neve az oldalnak.

# 3/8Időpont máj. 16. 17:58 Privát üzenet

Ha nem küldtél be pénzt, amit vissza kellene hívni, akkor nagy valószínűséggel semmi dolgod nincs vele!

Nem lesz fizetési kötelezettség, számlavezetési díj, semmi. Felejtsd el!

Vagy írj az ügyfélszolgálatak, hogy töröljék az adataidat.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont máj. 16. 18:01 Privát üzenet
Nem illegális, és ha nem töltesz le semmit, akkor vírust sem tudsz kapni. Nem kell aggódnod.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont máj. 17. 08:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

# 6/8Időpont máj. 17. 18:47 Privát üzenet
csak akkor illegális ha nem adózol utána. de akkor minden az, kivéve ami adómentes. a bitcoin nyereség nem adómentes.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont máj. 18. 11:49 Privát üzenet
(mondjuk egyéb szabályokat is meg kell naprakészen nézni s betartani. ezek a szabályok időnként változnak)

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont máj. 18. 11:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy hete regisztráltam a cs plazmánál és egyszer voltam plazmát adni és ha meggondoltam magam hogy nem akarok többet menni nem fognak elővenni?
Regisztráltam a chat.hu oldara, de meggondoltam magam és letöröltem, de most újra akarok mégis regisztrálni, de most nem enged, mert benne vagyok a rendszerbe, ez meddig fog...
Felvi-n regisztráltam és befizettem a regisztrációs díjat, de meggondoltam magam, ha a 'Felhasználó törlése'-t választom, akkor visszakaphatom a regisztrációs díjat?
Regisztráltam egy honlapra, valamit félrenézhettem, és most kiküldtek nekem egy újságot, meg egy csekket h fizessek elő. De ha én most meggondoltam magam, visszaküldhetem az...
E-felvételire regisztráltam, kitöltöttem mindent, kinyomtattam a htelesítő lapot, de meggondoltam magam, mégis hagyományosan szeretném intézni. Ettől függetlenül benyújthatom hagyományos módon?
Mi történik az oriflame-nél ha regisztráltam értékesítőnőnek, de meggondoltam magam?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!