Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Regisztráltam bitcoinos...

Regisztráltam bitcoinos oldalra de meggondoltam magam. Tudnatok nekem segíteni? :s Igen lehet hogy butaság volt. Tudom törölni a fiókot? :' (

Figyelt kérdés
Normális válaszokat szeretnek és nem kioktatast.

2019. máj. 16. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem, mivel kapcsolatban gondoltad meg magad? Tettél be pénzt, vagy ilyesmi?
2019. máj. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan milyen bitcoinos oldalra? Miből gondolod, hogy problémád lehet belőle?
2019. máj. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hat azt olvastam hogy vírust lehet kapni tőle ami lassítja a gépeket meg hogy illegális stb.. És avval kapcsolatba gondoltam meg magam hogy foglalkozzak vele. Nem nem fektettem bele pénzt mert ráadásul nem vagyok valami jó angolos és nem szeretnék bármit elrontani. Olympos markets a neve az oldalnak.
2019. máj. 16. 17:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem küldtél be pénzt, amit vissza kellene hívni, akkor nagy valószínűséggel semmi dolgod nincs vele!

Nem lesz fizetési kötelezettség, számlavezetési díj, semmi. Felejtsd el!

Vagy írj az ügyfélszolgálatak, hogy töröljék az adataidat.

2019. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem illegális, és ha nem töltesz le semmit, akkor vírust sem tudsz kapni. Nem kell aggódnod.
2019. máj. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2019. máj. 17. 18:47
 7/8 anonim ***** válasza:
csak akkor illegális ha nem adózol utána. de akkor minden az, kivéve ami adómentes. a bitcoin nyereség nem adómentes.
2019. máj. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
(mondjuk egyéb szabályokat is meg kell naprakészen nézni s betartani. ezek a szabályok időnként változnak)
2019. máj. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!