Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mással is ez van?

Mással is ez van?

Figyelt kérdés

Egész nap unatkozok, most ez a karantén is ugye, szinte sehova nem megyek, hetente egyszer max.

A barátaim végképp nem akarnak sehova se menni.

16 vagyok, de sose buliztam, rúgtam be vagy valami.

Pedig nagyon mennék, de kivel ilyen barátaim vannak nem jönnek sehova sose.

2-vel megyek mindig focizni vagy ilyesmi és ennyi.

Nem is vágynak ilyen dolgokra, elvannak egyedül, lányokhoz hozzá se mernek szólni.

És mivel nem ide jártam suliba nincs más kapcsolatom.

Egyszerüen életkedvük sincs, pedig a vírus előtt nem ez volt.



2021. ápr. 9. 21:15
 1/3 Állnév válasza:
Egy idő után tuti megjön a kedvük, vagy találsz olyat akivel mehetsz, de hidd el, nem vagy lemaradva még semmiről
2021. ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Annyi idős vagyok mint te, én is ritkán találkozom a barátokkal, a legtöbjükkel messze lakunk egymástól. Az ilyesfajta bulizásra, részegeskedésre szerintem nincs szükséged. Kezdj el sportolni! Elütöd az időt és jót teszel magadnak, levezeted a stresszt. Én heti 5,5-6,5 órában járok edzésre, ez segít most a legtöbbet, ha eddig nem próbáltad, itt az idő, pikpakk beleszeretsz!

Kitartást :)!

2021. ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Edzek heti 6x, gitározok is, de azt is egyedül
2021. ápr. 9. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!