Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi volt az eddigi legszebb /...

Mi volt az eddigi legszebb / leggusztustalanabb dolog amit mással megtettél?

Figyelt kérdés
Miért tetted? Miért velük?
2019. aug. 5. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Legszebb: Egy hajléktalan nő kért tőlem pénzt mert kirakták az utcára aznap. Szállásra kérte. Én pedig rossz hangulatban voltam,és mentem hazafelé. Adtam neki. Hálás volt érte.

Leggusztustalanabb: Annyira kikészítettem a volt osztálytársamat hogy pszichológushoz ment. Miért? Mert velem kötöszködött.

2019. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Évekig terrorizáltam egy osztálytársam.

Miért tettem? Igazából nem tudom, jól esett.

Miért vele? Ő volt a leggyengébb, senkit sem érdekelt, jó célpont volt.


Szépet nem tudok mondani, csak az előzőhöz hasonló rossz dolgokat.

2019. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%

Legszebb: újraélesztettem egy embert.

Legrondább: gyerekként felgyújtottam a szomszéd szénáját mert beárult anyámnak, aki megvert.

2019. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Legszebb: Nem tudom, köcsög vagyok és nem igazán szoktam segíteni embereknek. Ha nagyon muszáj valamit írnom, legyen az, hogy ma vacsorára rántottát csináltam és csináltam egy adaggal a húgomnak is, meg bár nem kérte, csináltam neki vajas pirítóst meg kakaót is.

A leggusztustalanabb talán az, amikor általánosban volt egy lány az osztályban, akit sokan csúfoltak, mert voltak ilyen kis fura dolgai..És egyszer összevesztem a legjobb barátnőmmel és unatkoztam egyedül, ezért elkezdtem ezzel a lánnyal barátkozni, de pár héttel később kibékültünk a legjobb barátnőmmel és elmondtam neki mindent arról a másik lányról, amit mondott nekem és amivel kapcsolatban a lelkemre kötötte, hogy ne mondjam el senkinek. Még azt is kiszedtem belőle, melyik fiú tetszik neki a sulinkból, csak hogy elmondhassam a legjobb barátnőmnek és röhöghessünk rajta. Azóta nagyon megbántam.

Ill. volt egy fiú is az osztályban, akit szintén csúfoltak, mert ő is kicsit fura volt ("kicsit") és volt pár ember az osztályból, aki elég durván csesztetett, ezért én is elkezdtem neki beszólogatni, vagy kihúzgáltam alóla a székeket, amikor le akart ülni, stb. Emellett csúfolták a családja miatt is, mert azt hiszem 10-en voltak testvérek, meg a szülei idősen vállalták be és mikor általános vége felé jártunk, már nyugdíjasok voltak...És amikor ezek miatt csúfolták, én is röhögtem rajta a többiekkel együtt, meg én is mondtam neki dolgokat. Azért csináltam, mert egyszerűen csak jól esett, hogy van valaki, aki még nálam is "nyomibb".

Ma már hatalmas bűntudatom van miatta, már csak azért is, mert gimiben is osztálytársak lettünk és rájöttem, nem is olyan rossz, mint gondoltam, meg segített is pár dologban. Mondjuk azért éreztem, hogy velem nem ilyen haveri a kapcsolata, mint a közös barátainkkal az osztályban, hanem inkább csak ilyen formális, amikor segített, azt is csak azért csinálhatta, mert bunkónak tartották volna, ha nemet mond, bár azok után, amiket csináltam vele, nem is csodálom. Már sokszor bocsánatot akartam tőle kérni, de mindig úgy éreztem, furán venné ki magát.

Egyébként az előző sztoriban szereplő lány miatt is rosszul érzem magam, de kevésbé, mint azok miatt, amiket ezzel a fiúval csináltam, mert a sráccal nyíltan cseszekedtem, míg a lány szerintem nem is tudott arról, hogy a barátnőmmel kibeszéltük a háta mögött, vele szemtől szemben nem éreztettem ezt, hogy "nem bírom". Vagyis amúgy nem is mondanám, hogy nem kedveltem, mert jól kijöttünk, csak a barátnőm meg mások az osztályból csúfolták és én is be akartam állni közéjük.

Szóval igen, összességében elég szar ember voltam általánosban :/

2019. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 sátánfajzat
2019. aug. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A legszebb dolog.., hogy végzetesen beleszerettem egy gyönyörű szép lányba aki súlyos reumás betegségen esett át gyerekkorában s felnőttként gátlásai voltak e miatt a külvilág felé.

A leggusztustalanabb.., amit tettem vele. Illetve egymással.)

2019. aug. 20. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!