Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol tudok társaságot találni...

Hol tudok társaságot találni manapság?1éve homeofficeban vagyok,senkivel se tudok megismerkedni,fogy körülöttem a levegő.Úgy érzem kimaradok az életből és egyedül vok a világban.Bedilizek.Hol vannak az emberek?Mit csinálnak?Mindenki éli az életét?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 15. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerkedj társkeresőkön, fórumokon, keress valami hobbit és szintén a hasonló erdeklődésűekkel akiket találsz, járatok össze közösen űzni azt a hobbit, meg iszogatni, kirándulni.
2021. ápr. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tinder.

Menj parkokba setalni.

Menj kirandulni. Vannak neten kirandulo klubok. Turatars.hu

2021. ápr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a problémám. Homeoffice-ban dolgozom, és eltávolodtam mindenkitől. Azért dolgozom otthon, mert olyan zsákfaluban élek, ahonnan képtelenség eljárni bárhova. Fél nap, mire eljutok a legközelebbi városig.Ezt nem értik meg a budapestiek, hogy milyen magányos, tehetetlen, és eszköztelen tud lenni az ember egy kistelepülésen. Azt sem értik meg, ha valaki csóró, és nem tud innen elköltözni, és azt sem értik, hogy tényleg nincs itt semmilyen társasági élet, csak a nagy büdös puszta, meg a dzsungel. Persze lehet ideig-óráig cstelni különböző emberekkel, de az ilyen kapcsolatok nagyon gyorsan kialszanak.
2021. okt. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!