Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mely témákról lehet ismerkedés...

Mely témákról lehet ismerkedéskor beszélgetni?

Figyelt kérdés

Fiatalon rengeteg ismerősöm, haverom, barátom volt. De most, hogy lassan 30 leszek sokkal nehezebben megy az ismerkedés.

Gondolkodtam rajta, hogy miért. Arra jutottam, hogy régen, ha valakivel életemben először találkoztam, akkor korlátok nélkül beszéltem neki mindenről, kérdeztem stb.

Ma már ha valaki új emberrel találkozok általában pár perc után beáll a csend. Egyszerűen a legtöbb kérdést tolakodónak érzem, magamról meg úgy vagy vele, hogy minek meséljek, kit érdekel.

Ti mikről szoktatok ilyenkor beszélni?


2021. ápr. 16. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Én bármiről, mivel elég nyíltszívű egyéniség vagyok. Ha tolakodónak érzi valaki a stílusomat, azt úgyis észreveszem a reakciójából, tehát ker ezen előre stresszelni...

32 F

2021. ápr. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmiről.
2021. ápr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!