Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen témákról tudnék egy 13...

Milyen témákról tudnék egy 13 éves lánnyal beszélgetni?

Figyelt kérdés
Én is 13 éves lány vagyok, és egy szimpatikus lánnyal kezdtem beszélgetni, de nem igazán vagyok jó ismerkedésben. Milyen témákról beszélgethetnénk? Zenén, filmeken túl vagyunk.

2014. júl. 2. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdezgesd, hogy miket szeret csinálni. A hobbija felől érdeklődni, könyvek, bármi. Igazándiból nem kell túlságosan gondolkozni rajta. :) De kérdezgesd róla, és akkor hátha lesz valami közös pont. ;)


14/L

2014. júl. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg szereti e a lekváros kenyeret?

Ha igen, akkor mehet tovább a beszélgetés, érdeklődj, hogy melyik a kedvenc gyümölcse stb..

Hajrá!!

2014. júl. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezgesd a sulijáról, van-e tesója, sport, szereti-e az állatokat, ha igen van-e neki, kedvenc kaják, milyen a szobája, stb. A lényeg az, hogy érezze, tényleg érdekel amit mond és bízhat benned. Ne aggódj, beszélgetés közben a témák jönni fognak maguktól.


13/L

2014. júl. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
én 14 vagyok de én pl. rühellem ha csak arról kérdeznek hogy mit szeretek mit nem, mert egy idő után zavaró, és ha ezek a sablonkérdések elfogynak akkor vége mindennek velem már sokszor volt ez.
2014. júl. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!