Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Igaz ez hogy annyi rib.nc van?

Igaz ez hogy annyi rib.nc van?

Figyelt kérdés
Én most komolyan mindom h mindennap kimegyek sétálni és max 3 ilyen agyonsminkelt lakknadrágos lány láttam.És a többi teljesen normálisnak tűnt.
2021. ápr. 21. 12:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
79%

Attól még hogy így néz ki nem feltétlenül r.banc.

És ők pont majd adnak a véleményedre.

2021. ápr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon sok van főleg a fiatalok között.
2021. ápr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
27%
sajnos nagyon sok van
2021. ápr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
17%
Sajnos kevesen vannak, pedig szeretem a ri--ncokat.
2021. ápr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
18%
Remélem, igaz. :D
2021. ápr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 A kérdező kommentje:
Így néz ki és nem ri.anc? 2 kiló sminkkel és csilivili ruhában?Oké,én nem ítélek el senkit külső alapján de ha ők nem azok akkor nem tudom hogy néznek ki az igaziak..
2021. ápr. 21. 12:36
 7/72 anonim ***** válasza:
94%
"A pesszimista férfi meg van győződve róla, hogy minden nő r*banc. Az optimista férfi reménykedik benne." :)
2021. ápr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
94%

Vannak felmérések. A "r*banc" és a "r*bancosan öltözik" nem fedi egymást. Sokan fedezik a tanulási költségeiket különböző "női" szolgáltatásokkal, illetve sok éve (80-as évek vége) voltam tanúja, amikor két évfolyamtársam (lány) megbeszélte, hogy egy tanár felajánlotta, hogy ha "kedvesek lesznek hozzá", akkor egy jeggyel jobbat kapnak. Az egyik elfogadta, a másik felháborodott.

Csak, hogy árnyaljam (pasi vagyok), én is kaptam ajánlatot munkahelyen, hogy ha bent maradok "túlórázni" (megmutatták, hogy hol az óvszer és a törülköző) a főnökasszonnyal, akkor ez, meg az történik. (Ebben a formában nem érdekelt a dolog, egyébként kezemet lábamat törtem volna, mert nagyon "tetszett").

2021. ápr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem igaz, vannak lánybarátaim, vannak rokonaim, akadtak a kezem közé már lányok... De nem a sminktől lesz kurwa valaki.

Egy tök normális rendesen felöltözött ártatlan lányka a legnagyobb ringyó xD

2021. ápr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
32%
Igaz, mindig is így volt és ezután is így lesz.Sajnos🙄Van rá igény van akinek ez kell.Meg is érdemlik😁
2021. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!