Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Bács-Kiskun megyében Kiskunmaj...

Bács-Kiskun megyében Kiskunmajsához közeli látványosságok?

Figyelt kérdés
A barátom, a barátnőm és én el szeretnénk menni túrázni, de semmi ötletünk. Pár helyet már bejártunk(Bodoglári természetvédelmi terület, Kunfehértó tava) és megint tervezünk menni, csak ötlethiányban szenvedünk.

2021. ápr. 22. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Kiskunmajsán csak a halál és reményvesztettség van.

Jó szórakozást hozzá!

2021. ápr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez a bajom, csak én kutyákkal próbálnék kimenni a természetbe.


Tartós szegfű tanösvény már a könyökünkön jön ki, de az Olajosok útja mentén vannak még járható ösvények, bár mi már nem nagyon merünk arra menni, mert egyszer tanyából kirohanó kutyák jöttek felénk, máskor meg a vadőr küldött el minket nem éppen szép hangnemben.


Soltvadkerten a tónál lehet még egyet sétálni, ott van egy kilátó is.


Esetleg Kiskunhalas Sóstó mellett van egy kisebb tanösvény, vagy a Fejetéki tanösvény. Vagy Pirtói homokbuckák.


Csengele után a Péteritói Madárrezervátumot is meg lehet nézni.


Nem tudom mennyire messze mennétek el, de ott van még Császártöltés mellett a Vörös mocsár, vagy Jakabszállás előtt a Magyarkert, vagy Fülöpháza mellett a Báránypirosító tanösvény.


Ajánlom, hogy töltsétek le a Geoládák alkalmazást, az is mutat pár helyet a környéken, bár nagy részük sajnos nem valami nagy durranás.

2021. ápr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm, egyet értek. :D



#2 köszönöm a tanácsokat, sokat segítettél!

2021. ápr. 22. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!