Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Védettségi igazolvánnyal...

Védettségi igazolvánnyal rendelkezők, ti fogtok újra menni jövő heti nyitástól újra étterembe, moziba, színházba, konditerembe, szórakozóhelyre stb? Akinek nem, annak mi az ellenérve?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 08:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

Én jövő hét szerdán kapom meg,de nem fogok ilyen helyekre járni.

Még nem érzem biztonságosnak.

2021. ápr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Én jövőhéten kapom a második oltást, utána két hét múlva fogok inkább mozgolódni, de nem ilyen helyek lesznek az elsők amit látogatni fogok!
2021. ápr. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
31%
Miért azok mehetnek jövő héttől?
2021. ápr. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
Csak konditerembe, ha kinyitnak, mert már nagyon elegem van az itthoni tornából :D A többit még tudom hanyagolni.
2021. ápr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Már unom az itthon ülést. Jó, kirándulni eljárunk hétvégenként, de akkor is, már hiányzik a többi dolog is.
2021. ápr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%

Még csak az első oltást kaptam meg, jövő héten kapom a másodikat, de az igazolványt már egy hete megkaptam :D

Amint a feleségem is megkapja az igazolványát, már megyünk is mozizni és étterembe.

2021. ápr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%

Én még nem kaptam meg a védettségi igazolást, pedig már járna, mert 15 napja oltottak be. Ennek ellenére nem, fölösleges kockázatnak érzem. Van, amit bevállalunk - a gyerekeink pl. lassan visszamennek a suliba -, talán hamarosan ki is ülök majd valahova meginni egy kávét, de a mozi, színház meg hasonló zárt terű tömeges programok nem igazán vonzanak.

Én júliusban kapom a második dózist, hogy akkor mi lesz, nem tudom.

2021. ápr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

Első vagyok:azért hozzátenném,járvány előtt sem jártam ilyen helyekre.

Pénz sem vet fel (bár van,de most nem ilyenekre akarom költeni).

Igazán védett vki sztm a második oltás után lesz két héttel.

Meg ettől független magasak az esetszámok,halálozás stb.

Gondolom ízléstelenül megdrágítanak ilyen helyeken mindent.

Plusz:mi van az ott dolgozók beoltásával?

Sajnos,sok az oltásellenes.

2021. ápr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
45%
Én megyek nélküle is, ha kell szerzek hamisat. Nem fair, hogy regisztráltam az oltásra, de hiába, nem hívnak hónapok óta. Majd akkor lesz jogos, hogy bármit is igazolványhoz kötnek, ha bárki bármikor besétálhat az oltópontra és helyben megkapja az oltást és mellé az igazolványt azonnal. Addig ebből balhé lesz az ilyen helyeken.
2021. ápr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Edzeni mindenképp szeretnék már menni, igen. A többi annyira nem hiányzik/zott nekem.
2021. ápr. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!