Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tudnék csinálni? Hogyan...

Mit tudnék csinálni? Hogyan legyen jobb?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy barátom haverjai miatt szoktam szorongani. Hogy ők olyan jól elvannak, mintha létezne külön nyelvük és én nem értem, én alig tudok akkor bekapcsolodni a beszélgetésbe.. Nem tudom elfogadni őket? Vagy ok engem? Nem tudom hogyan próbálkozak, mindig a háttérbe szoruló még akkor is ha van lány is a társaságban amikor össze ülünk. Annyira bénának is érzem magam, meg nem tudom elengedni magam se velük. Már ha rájuk gondolok is szorongók mert valahogy nem tudom elfogadni hogy ez így van.. Hogy vannak barátai akikkel nem jövök ki és már lehet nem is szeretnek mert nem illek oda. Néha eszembe jutt az is hogy mi lenne ha mással lennék és biztos másabb baráti köre lenne és én is ellenék,. Az biztos hogy nem akarok így élni. Ő (barátom) sokkal könnyebben azonosul bárkivel, egyből megtalalja a közös hangot, ha meg esetleg nem, mármint az én oldaláról, barátnők vagy munkatarsaimmal, akkor meg annyira könnyen van velük, nem érdekli hogy nem jön ki velük. Bár én kevésbé is igénylem a külön csajos pasis estéket. Sokkal jobban szeretném ha többet közösen bandázgathatnank meg ha már családot alapítanánk. De nem akarom hogy ez mindig zavaró tényező legyen. Mi tevő legyek? Már rég óta megy így, és már az is zavar hogy miattam nem találkozik velük és nem tart "pasis estét".. Mert utána mindig össze vesztünk és mostanában hanyagolja őket, de kinél ne telne be a pohár? Félek mindig hogy egyszer csak besokkal. Pedig nem akarom szabályozni. És én se megyek már akármikor amikor gondolok egyet, jobban szeretek csak otthon lenni vele.


Mégis minek szorongok emiatt? Nem értem magamat se. Hogy tudnám túl tenni magam és értékesebbnek is látni magam aki nem csak a háttérbe szorul? Vagy tényleg erre az a megoldás hogy mással másabb? Nem illenék ebbe a társaságba és a barátomhoz se? Szeretem. De sokat aggódok emiatt. Nekem másabb elképzelésem van a baráti kikapcsolodasrol. Kell külön is, de úgy örülnék ha együtt is tudnánk. Sőt lehet csak túl gondolás is vagy az életem rossz legyen az övé is rossz?? Bár nem rossz az életem xd szóval nem értem miért van így és mit tegyek ellene.


Valaki hasonló tapasztalat?

Hogy engedjem el? O jobb mint én az tény de nem akarok mindig csak a háttérben ülő kislány lenni...



2020. jún. 20. 23:28
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hosszú szövegért. De szeretnék kiegyensúlyozottabb lenni. De nem tudok amíg ezen kattogok amit leirtam. Segítő válaszokat köszönöm előre
2020. jún. 20. 23:30
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért kell neked a párod barátaival lenni? Én biztos nem mennék, ha úgy érezném nem illek oda.
2020. jún. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!