Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez jelent valamit, sracok?

Ez jelent valamit, sracok?

Figyelt kérdés

Ha egy novel (akit ismertek) kb 10- 15 meterrol eszre veszitek egymast, es nem neztek el, hanem tovabb fenntartjatok a szemkontaktust.


Nem egyszeri, tehat gondolom nem csak elbambult az illeto.


2021. ápr. 29. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
hát előszőr érdekes nyelvet beszélsz másodszor nem tudom milyen novelláról van szó harmadszor miért jelentene bármit is?? Ha valakire feláll neked és akarod tudni hogy ő hogyan vélekedik irántad szerintem ne az alap vető mozgásban keresd a választ hanem mondjuk kommunikáció sorrán derits ki dolgokat.
2021. ápr. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Én ma reggel melóba menet szemeztem sokáig egy csajjal a Keletitől a Műegyetemig a metrón, de érdekes módon én erről nem írtam ki ide ilyen hülye kérdést.
2021. ápr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnalom. De megis talan normalis hogy engem jobban erdekel, mert nem egy vadidegennel tortent es nem eloszor.
2021. ápr. 29. 15:08
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy leetted magad, és a foltot nézte.
2021. ápr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én tudok kultúráltan enni, nem szoktam leenni magam. :)
2021. ápr. 29. 16:47
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
En kedvesen es jofej modon azt mondanam, hogy tetszel neki, barmilyen ertelemben is. De ha te vagy az eveken ativeloen szemezos kerdeseket feltevo eszelos, akkor gonosz szeretnek lenni.
2021. ápr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!