Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van aki letörölte Facebookon...

Van aki letörölte Facebookon a régi ismerőseit, vagy új fiókot csinàlt? Az ismerőseim 80%val nem tartom a kapcsolatot.

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy már nem a mennyiség hanem a minőség a lényeg nem akarok kirakatban élni. Inkább ne legyen 1500 ismim csak 200 de azokkal tartsam a kapcsolatot. Volt aki ezt megcsinálta? Jobb lett utána? Néha arra gondolok mi van ha xy ismerős jó lesz mèg valamire sosem tudni.
2021. máj. 5. 10:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én egyszer nekiálltam és letöröltem szinte mindenkit, maradt az a kb. 50 ember, akivel valamilyen szinten tartom is a kapcsolatot vagy akinek érdekes megosztásai vannak. Úgy vagyok vele, hogy ha valaki nem aktív része az életemnek, az azt jelenti, hogy kölcsönösen nem érdekli egyikünket sem, hogy mi van a másikkal és nem kell a képmutatás és nem kell tőle szívesség sem a jövőben. Néha most is törlök ezt-azt, ha épp meglátom, hogy még ismerős közben meg már x éve egymás felé se néztünk.

A szakmai kapcsolatrendszeremre ott a LinkedIn.

2021. máj. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen. Csak a rokonok maradtak, maradt mindenki ismeretség, csak csoporttagként
2021. máj. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem 1× tettem már ezt meg: nem követek senkit sem, nem tartom szinte senkivel sem a kapcsolatot, néha megy 1-1 nem családtaggal való üzenetváltás.

Nem változott az életem ettől semmit sem.

2021. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltam új kamuprofilt, most azz használom. A régi megmaradt, időnként ránézek.
2021. máj. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Eleve butaság volt 1500 ismerőst elfogadnod-bejelölnöd, még 200 is sok lehet.


25 éves vagyok, gimi, szakiskola után, és 1 munkahely után.


160 ismerősöm van, ebből kb 20-al beszélek havi szinten, még kevesebbel heti szinten.


Én is csak a csoportok miatt tartok facebook profilt.

2021. máj. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!