Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van aki letörölte Facebookon...

Van aki letörölte Facebookon a régi ismerőseit, vagy új fiókot csinàlt? Az ismerőseim 80%val nem tartom a kapcsolatot.

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy már nem a mennyiség hanem a minőség a lényeg nem akarok kirakatban élni. Inkább ne legyen 1500 ismim csak 200 de azokkal tartsam a kapcsolatot. Volt aki ezt megcsinálta? Jobb lett utána? Néha arra gondolok mi van ha xy ismerős jó lesz mèg valamire sosem tudni.
2021. máj. 5. 10:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Én letöröltem a profilom de nem csinálok újat. Minek? Akivel tartom a kapcsolatot, felhív mobilon.
2021. máj. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Rengeteg ismerősömet töröltem, maradt 62. Nem akartam már más hülyeségét látni lévén, hogy én nem posztolok. Jobb lett. Max csak a csopikat használom.
2021. máj. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Én gyakorlatilag mindenkit töröltem, akikkel semmilyen kapcsolatban nem vagyok évek óta, vagy akik nekem nem fontosak.

Maradt 80 "ismerősöm", akik valójában többek, mint ismerős.

Ilyen alapon, hogy "jó lehet még valamire" nem gyűjtök embereket, ahogy felesleges tárgyakat sem.

2021. máj. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is csak 60 ismerősöm van
2021. máj. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Nekem csak 53 ismerosom van. En toroltem az elozot. Csak par baratom van bejelolve, 1-2 kozelebbi csaladtag, meg kollegak, akikkel joban vagyunk. A regin volt egy rakas regi osztalytars meg minden, de rajuk mar abszolut nem voltam kivancsi, nem tartom veluk a kapcsolatot.
2021. máj. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ismerosok koveteset vagy mit leallitottam, gyakorlatilag nehany igazi barat, ismeros meg a csoportjaim bejegyzesei jelennek meg a hirfolyamban. A tobbi nem erdekel. Foleg amikor eloben kb meg sem ismerjuk egymast..
2021. máj. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
én folyamatosan szelektálok, csak azokat tartom meg akikkel tartom a kapcsolatot
2021. máj. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem én jelölgettem be azt az 1500 embert. :D Amúgy jó nagy tufa vagy ezzel a jó "lesz még valamire" mentalitással.
2021. máj. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Metionin ***** válasza:
100%
Én rendszeresen szelektálom őket és akik maradnak, azoknak a nagy részét se követem.
2021. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én szoktam törölni ismerősöket. Nem feltétlenül azokat, akikkel nem tartom a kapcsolatot, de azokat, akikkel kb. egy hétig volt ismeretségünk, olyanokat simán. Most, hogy pl. volt osztálytársam, akivel 12 évig együtt tanultunk, de már nem tartjuk a kapcsolatot, látja, ha esetleg posztolok vmit (mondjuk az is ritka manapság, mint a fehér holló), az nem zavar.
2021. máj. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!