Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akinek furgonja/kisteher...

Akinek furgonja/kisteher gépjárműve van sokat keresik a rokonok, régi barátok, ismerősök hogy vigyen el ezt azt ide-oda?

Figyelt kérdés
2021. máj. 7. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a másik oldalt tudom, van egy haveromnak, szoktam keresni :-)
2021. máj. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mondjuk nem furgonom van, csak sima személyautóm, de még így is voltak már az ismerősi körömben kullancsok. Sajnos ez az autó kevés hátrányának egyike, hogy amint megtudják, hogy van, boldog-boldogtalan vitetni akarja magát, vagy cuccokat hozatni vele (ráadásul sokszor a benzinköltség sem jut eszükbe ilyenkor, hogy bele kéne adni), köztük olyanok is, akik egyébként kb. le se tojnának.
2021. máj. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ingyen fuvarra gondolok
2021. máj. 7. 08:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Időnként megkérnek, de szerencsére eddig még senki nem akarta ingyen.


Egyébként meg rohadt jó egy ilyen autó a háznál, eszembe nem jutna hogy megváljak tőle.


(platós kisteher)

2021. máj. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen. Hol bútort kellett szállítanom, hol költöztetésben segítettem. Természetesen mindig hozzátették, hogy "nem kérem ingyen".


Nyilván az első 20 alkalommal nem kértem pénzt, de azért csak kezdett teleszaladni a t.köm azzal, hogy vagy munka után vagy hétvégén a szabadidőmben költöztessek mindig valakit. Szóval utána már közöltem, hogy nem segítek mert nem érek rá vagy igenis kifizettettem velük.


Érdekes, szép lassan leszoktak rólam.


Félreértés ne essen, szívesen segítek, de nem szeretem ha hülyének néznek vagy kihasználnak.

2021. máj. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!