Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok idén nyáron...

Mit gondoltok idén nyáron mennyire lesznek kihasználva a fürdők, strandok, mozik, állatkertek? Aki beoltatta magát menne, vagy még így se biztosan?

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Már tele volt a strand, gondolom ez csk fokozódik, az embereknek elege an a bezártságból érthető módon. Az eü része más lapra tartozik.
2021. máj. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Én azért oltattam be magam,mert menni akarok végre
2021. máj. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nagyon. A Balaton környékén meg főleg. Bár engem nem is igazán a vírus aggaszt (oltva vagyok már), hanem az hogy nem szeretek tömegben lenni. Tavaly voltam egy napot Siófokon (nem fürödni), de a vonaton és a part környékén is több ember volt, mint képzeltem volna.
2021. máj. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem kevesen lesznek ezeken a helyeken. Lehet, hogy egyesek be vannak oltva, de szolidaritásból nem fognak elmenni.

Tegnap lehozták cikként, hogy 500-nál is kevesebben voltak mozikban, mikor már lehetett menni.

Ha valamit zsarolással akarnak elérni, az sose vezet jóra!

2021. máj. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Pont azért oltattam be magam, hogy végre mehessek. Szerintem sokan mások is ezen a mentalitáson vannak, úgyhogy tele lesz minden.
2021. máj. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én amúgy pont a tömeg miatt inkább maradok a túrázásnál. Bár,aki fürödni szeret annak a túrázás sem megoldás.

Igaz tavaly nem volt még kártyás diszkrimináció, de még a kicsi leányfalui strandon is rengeteg ember volt. Ebből kiindulva egy felkapottabb helyen még többen lehettek.

2021. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt csak év végén tudjuk meg, amikor vagy:

A, "SOROSMUGRANSGYURCSÁNYEMÚTNYÖCÉV" miatt rendkívül rossz mutatók jönneki ki a szektorea vinatkozóan, vagy;

B, Hipermegagigantikus bevételek képződtek, az egész világot lekörözve a magyar gazdaság igazi Mustang-ként száguld.

2021. máj. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
A mozikba korábban sem jártak az emberek, legalábbis elég kevesen. Azért a strand teljesen más. Az meg, hogy szolidaritás... miért vállanék én szolidaritást és fosszam meg magam élményektől mások miatt? 😂 Ebben ne haragudj, de hol a logika? Ez nekem miért lenne jó? Az összes barátom, csaladtagom be van oltva, már tervezzük, hogy hova fogunk menni, ha kicsit jobb idő lesz...
2021. máj. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Állatkertbe tuti megyek, moziba egyelőre nem hiszem, fürdőbe/strandra meg eddig sem jártam
2021. máj. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!