Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon fontos, tönkretettem...

Nagyon fontos, tönkretettem az életemet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Oké szóval a régi barátnőmnek egybewn osztálytársamnak a régi facebookjára küldtem el eddig minden fényképem, idézeteket, recepteket, ruhákat, gáz képeket stb mert azt hittem már nem él ez a fiók, Ma reggel küldtem körmös képeket,erre azt veszem észre hogy látta... De nem írta ki mikor, csak azt hogy látta és 40 perce volt elérhető. Ő az osztály legmenőbb lánya és biztos hogy mindenkinek szétküldözgeti a képeket és elmondja... Mindig engem bántanak... Lehet hogy a facebook buggolt csak be??? Lehet hogy nem és lépett be? Annó azt mondta elfelejtette a jelszavát, idén van 2 éve hogy nem használta ezt a fiókot. Mindjárt felkötöm magam, mit csináljak? Tönkreteheti az egész életemet! Kérlek valaki segítsen, tudom hogy nagy butaságot csináltam, soha többet nem küldök másnak ilyet. De ha látta volna meg visszaírt volna valamit, hogy ez meg mi, nem? Légyszi segítsetek, minjárt szívrohamot kapok. Ezzel fognak bántani! Ez az utolsó évem ebben a suliban, nem akarom hogy 5 hétig még bántsanaaak :( vagy nem lehet valahogy feltörni a fiókját és kitörölni a beszélgetést? Légyszi aki tud ilyet segítseen. Bocsi ha nem helyesen írtam, nagyon sietek és már rosszul vagyok, szédülök, tiszta pánikrohamom van. Egyébként erről a lányról már meztelen képek is kerültek ki a netre, anyum azt mondta szóljam vissza neki azt hogy rólam legalább nem meztelen képek vannak... De akkor is, ő és a barátnője a legmenőbb lányok az egész osztályban... Ha látta... Nekem annyi
2021. máj. 8. 10:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hülye voltál, talán viseld a következményeket hősiesen, mint egy igazi férfi, te rinyagép.
2021. máj. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Tudom hogy elcs3sztem,tanultam belőle...Amúgy lehet nem is ő látta,mert tuti beküldte volna osztálycsoportba vagy írt volna,hogy mi ez
2021. máj. 8. 11:26
 13/19 anonim ***** válasza:
66%
Irigyelklek, ha ez a klegnagyobb problémád. :) Az életed ettől nem megy tönkre, sőt semmi nem fog történni.
2021. máj. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Remélem :( már most félek iskolába menni hétfőn...
2021. máj. 8. 11:32
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem, hogy te ezt most a világ legnagyobb problémájának érzed, de még pár év és csak röhögni fogsz azon, hogy így féltél attól, hogy mit szólnak az osztálytársaid. Próbálj meg kicsit objektívebben hozzáállni, ez NEM tragédia, ha emiatt basztatnának is az NEM a világ vége, ezeknek az embereknek semmi szerepük nem lesz a későbbi életedben, 10 év múlva már a nevükre se fogsz emlékezni. Mindenkivel történnek ciki és kínos dolgok, nincs kivétel - minél hamarabb megtanulod kezelni annál erősebb leszel felnőtt korodra ;)
2021. máj. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te sarad sajnos. Visszaolvastam a válaszaidat, de nem találtam rá magyarázatot: mégis mi a bánatnak küldtél mindenféle fotót neki? Eleve, ha inaktív lett volna a fiókja, akkor üzenetet sem lehetne neki írni. Gondolom, eddig nem használta, most csinált egy új jelszót és kész, ezért látod belépve. Vagy, csak a facebook fiókhoz használt Messengert használja, ez lényegtelen. Égni fog a fejed pár hétig, aztán úgyis elballagsz és kész, nem kell ezen drámázni. Tény, hogy legközelebb inkább valami háttértárra mentsd a gáz képeidet és nek üldözgesd másnak. De tényleg érdekelne, hogy miért csináltad.
2021. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
En nem most vagyok iskolas, de egesz biztos, hogy mar akkor is minimum ketto fiokom lett volna, ha nem harom, hogy a masik ketto levelezeseben mentsem el a kapott dic pick-gyujtemenyem vagy barmit.
2021. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha szerinted ez tönkretette az életed, mi lesz később?
2021. máj. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Miért kell küldözgetni valaki nem használtnak vélt fiókjára üzeneteket??? Amiket amúgy szégyellsz...

Miért?

2021. máj. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!