Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon fontos, tönkretettem...

Nagyon fontos, tönkretettem az életemet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Oké szóval a régi barátnőmnek egybewn osztálytársamnak a régi facebookjára küldtem el eddig minden fényképem, idézeteket, recepteket, ruhákat, gáz képeket stb mert azt hittem már nem él ez a fiók, Ma reggel küldtem körmös képeket,erre azt veszem észre hogy látta... De nem írta ki mikor, csak azt hogy látta és 40 perce volt elérhető. Ő az osztály legmenőbb lánya és biztos hogy mindenkinek szétküldözgeti a képeket és elmondja... Mindig engem bántanak... Lehet hogy a facebook buggolt csak be??? Lehet hogy nem és lépett be? Annó azt mondta elfelejtette a jelszavát, idén van 2 éve hogy nem használta ezt a fiókot. Mindjárt felkötöm magam, mit csináljak? Tönkreteheti az egész életemet! Kérlek valaki segítsen, tudom hogy nagy butaságot csináltam, soha többet nem küldök másnak ilyet. De ha látta volna meg visszaírt volna valamit, hogy ez meg mi, nem? Légyszi segítsetek, minjárt szívrohamot kapok. Ezzel fognak bántani! Ez az utolsó évem ebben a suliban, nem akarom hogy 5 hétig még bántsanaaak :( vagy nem lehet valahogy feltörni a fiókját és kitörölni a beszélgetést? Légyszi aki tud ilyet segítseen. Bocsi ha nem helyesen írtam, nagyon sietek és már rosszul vagyok, szédülök, tiszta pánikrohamom van. Egyébként erről a lányról már meztelen képek is kerültek ki a netre, anyum azt mondta szóljam vissza neki azt hogy rólam legalább nem meztelen képek vannak... De akkor is, ő és a barátnője a legmenőbb lányok az egész osztályban... Ha látta... Nekem annyi
2021. máj. 8. 10:43
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
most azt írja 11 perce volt elérhető
2021. máj. 8. 10:47
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

" nem lehet valahogy feltörni a fiókját és kitörölni a beszélgetést"

Nem. Miért küldenél másoknak szándékosan olyan tartalmakat üzenetekben, ami kínos helyzetbe hoz téged?

Ennek semmi értelme, és persze teljesen életszerűtlen. Unatkozol és kérdéseket gyártasz, vagy az emberek reakciójára vagy kíváncsi?

2021. máj. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem. Tényleg küldtem neki,mert h0lye voltam és azt hittem nem él a fiók!
2021. máj. 8. 10:52
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez még mindig nem magyarázza meg, hogy a saját dolgaidat miért küldöd el egy másik embernek üzenetben. Főleg egy olyan embernek, akivel ezek szerint nem vagy jóban, és még ártani is tud neked, a fiókja pedig nyilvánvalóan létezik és abba bármikor beléphet évek múlva is, hiszen nem törölte azt le?

A kérdésed szépen fel van építve, de attól még kamu.

2021. máj. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem érted, hogy nem kamu?? Hasznos választ szeretnék. Mi a tökömért ülnék a gép előtt,idegösszeroppanás szélén állva és gondolkodnék mit tudok tenni???? Ha szerinted kamu akkor ne válaszolj
2021. máj. 8. 10:58
 6/19 anonim ***** válasza:
nem tudod gyorsan törölni a dolgokat amiket küldtél neki a beszélgetsből? kattins kétszer rá az üzenetre, majd arra, hogy "visszavonás"
2021. máj. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
bocs, rég használtam a facebookot. csak egyszer kattints rá hosszan, majd jobb oldali sarokban ott lesz hogy törlés,aztán pedig visszavonás.
2021. máj. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Kösi,kitöröltem mindent,csak félek hogy lementette,meg ugye neki ott maradt hogy üzenet visszavonva...Nem értem mi történik,a facebook össze vissza írja mikor volt elérhető...Gőzöm sincs hogy csak befagyott a facebook vagy mi történik, mert a lány eddig nem is használta 2 éve ezt a fiókot... Ráadásul most küldte snapchaten hogy a pasijánál van,szóval gőzöm sincs mivan most
2021. máj. 8. 11:12
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel még nem tetted tönkre az életed.

Lesz pár kínos pillanatok, aztán mindenki szépen elfelejti.

2021. máj. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék ezt mégis mi a bánat alapján gondoltad jó ötletnek. Röhögök rajtad, szorri. Amúgy a visszavonás a max, amit tehettél. Annyit még elárulok, hogy messengeren tudsz magadnak is üzit küldeni. Mielőtt még két hét múlva elkezdesz a tanárod facebookjára nunis képeket küldözgetni...
2021. máj. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!