Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek, ha valaki régebbe...

Szerintetek, ha valaki régebben letiltott engem facen és ha új facebookot csinálok jelöljem ismerősnek az újon, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Egy általános iskolás osztálytársamról van szó.
2021. máj. 11. 02:26
A kérdező szavazást indított:
Jelöld ismerősnek simán, hátha már azóta nem haragszik rád.
Ne jelöld ismerősnek semmiképp sem, ha jót akarsz magadnak.
19 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. Ha akart már bejelölt volna.
2021. máj. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A személyeddel van baja, nem a profiloddal.

Maradi öreg bácsi vagyok. Nekünk még tévénk, telefonunk sem volt. Kénytelenek voltunk szemtől szemben beszélni egymással.

Ősi módszer, de működik.

2021. máj. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 igazad van, szerintem se érné meg.


Csak hát nagyon sokan a tiltólistát nem is szokták ellenőrizni, hogy valaki miért is van rajta és egyszer csak elfelejtik feloldani a tiltást, annak ellenére, hogy a tiltó személy, már nem haragszik az érintettre.


Csak rátesznek valakit a tiltólistára és rajta felejtik.

2021. máj. 11. 10:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen egy dolognak volna ertelme. Ha uzenetet irnal neki, de ha nem reagal vagy nem jol akkor bekenhagyod.
2021. máj. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Most éppen nem tudom, miképpen folyik az oktatás, otthon vagy iskolában. De ennyire nem kellene függeni a közösségi oldalaktól.

A levegő kitűnően vezeti a hangot.

2021. máj. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Látom már régi kérdés , és szerintem túl egyoldalú válaszok vannak. Volt általánosban egy lány akinek tetszettem , de nekem ő nem jött be annyira(ez olyan 7.-8.), és akaratlanul megbántottam ezért letiltott, nem is értettem hogy mivan mert nem eszleltem hogy tetszettem neki csak idovel. Aztán pedig most beszéltünk a dologról 3 év elteltével (elvileg már nem tetszem neki) és mondta hogy semmi komoly alapja nem volt a tiltásnak meg hogy rám se nézett élőben. Szóval , gyakran elofordul (plane) fiatal korban hogy az indulatok vezerlik az embert. De ha ilyen szerelmi temarol van szo akkor ne varj sokat most sem fogsz valszeg tetszeni neki. Ha csak baráti akkor viszont simán lehet a rossz viszonyból bármi.
2021. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!