Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon 14 napra letiltottá...

Facebookon 14 napra letiltották az ismerősnek jelöléseimet. De nekem szükségem volna erre a funkcióra, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Mit lehet ilyenkor tenni? 14 napig nem engedi, hogy valakit bejelöljek, de nekem fontos lenne, és annyira szemetek, hogy azoknak akikkel éppen függőben lévő ismerős jelölésem volt még üzenetet se tudok küldeni, pedig fontos lenne :/

Ez már a második alkalom, kb 1 éve volt már ilyen. Mikor van ez, ha túl sok vissza nem igazolt ismerősjelölésem van, vagy ha valaki jelenti, hogy nem ismer mégis bejelöltem? egyébként nem vagyok az a mindenkit össze vissza jelölgető kb 400 ismerősöm van, és vannak akiknek meg 5000, és egyértelműen kamu névvel, nyilván negyedét se ismerik személyesen, miért a normális felhasználókat kell cseszt.enie a facenek? Na de a kérdés az, hogy mit tudok ilyenkor csinálni, mi lehet a gond, hogy letiltott?



2013. jan. 27. 15:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Jaj jól van már.

Vagy te jelölgetsz össze vissza, vagy az akit bejelöltél egy köcsög.

A rendszer jelenleg 2.758.972 ideiglenesen letiltott személyt jelez akik ugyan ezt csinálták.


Ilyenkor az a helyzet, hogy a 100 bejelölt emberből ha vagy 3-5 elutasít, akkor a rendszer auto letilt zaklatás miatt, mert ha már többen elutasítanak akkor ott már csak jelölgetés van.

Fontold meg a későbbi jelöléseidet, vagy ez az idő egyre hoszabb lesz, ah meg a rendszer figyelmét felhívod akkor jelenti nekünk és tiltás lesz belőle.


Lehet hogy ismered őket, de akkor ők a nagyképűek és tudják mi lesz ha visszautasítanak.

Nem árt vigyázni.

2013. jan. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És "Reni cicavagyok chőő" ellen mért nem tesz semmit a face?
2013. jan. 27. 15:32
 3/18 anonim ***** válasza:

Hogy ki ellen?

Aki visszautasít?

Mert itt az emberi személyi jogok vannak becsben tartva(na ezt még én sem vettem be), de ha te bejelölöd, akkor neki joga van visszautasítani, ha nem akar megismerni.

2013. jan. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ezzel sokan visszaélnek és ha csesztetni akarnak akkor elutasítanak.

Biztos jófejek lehetnek, én az ilyen beképzelteket sorra szedem le face-ről, azzal az indokkal hogy nekem is jogom van hozzá :D.

Aztán meg idejönnek és megkérdezik miért nem tudnak belépni.


Azt javaslom neked várd le azt a 14 napot és ne nagyon jelölgess mert úgy is szivatni fognak, neked meg a rendszer auto kipostázhat 2-6 hónapot is, attól függ hányan utasítanak vissza.

2013. jan. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De érted, most azért mert volt kb 1-2 szemét akit bár tuti ismerek, mert ismeretleneket nem jelölök be, de mégis elutasít, ezért kapom a büntit?? :D más meg az egyértelműen kamu nevével meg 5000 ismerőssel semmit nem kap? :D
2013. jan. 27. 17:08
 6/18 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy büntit kapj legalább 3-5 embernek kell elutasítania egy héten.

Ez elég nagy szám, ami az emberi jogok értelmében zaklatásnak számít.

Ez a rendszerben egy ilyen védelmi protokoll.

Nyugodj meg tudjuk hogy vannak ilyen kamu nevek, meg olyan ember akinek 1000 fölött van az ismerőse, folyamatosan nézzük, hogy egyáltalán kommunikál-e a felvett ismerőseivel, vagy rájuk se néz.

De tudod ez úgy van, hogy vannak ilyen rajongói oldalak, meg hasonló, star nevek, stb, de ami a lényeg:

Bizonyára tudod, hogy nagyon sok béndzsa gyerek van, akik istenítik a facebook-ot, meg jaj de menők ha rajta vannak, ezzel csak az a gond, hogy ahányszor próbáltunk megszorításokat, tiltásokat egy-egy ember itt ott(nem említek helyszínt, se nevet) öngyilkos lett.

Meglehet nyugodni hamarosan lehet hogy meg fog szűnni a facebook, hogy ne is jöjjenek létre ilyen dolgok, ne legyen ekkora beképzeltség az emberekbe, na meg milyen hülye pár ember ezt hallgasd.

Tudod van a Support, és egyes emberek(nem magyar), olyanokat kérdeznek, meg jelentenek, hogy jó-e a képem, megfelel-e a facebook elvárásainak, lehetne-e hogy 20 ezer ismerősöm legyen stb.


Érted, olyan nemnormális és ostoba emberek vannak, hogy én a helyedben nem csodálkoznék hogy van pár hülye ismerősöm, mert nem csak neked van.

Mondjuk ha engem valaki viccből is visszautasítana az repülne, de itt annyit tehetsz, hogy ne foglalkozz velük, ne idegesítsd magad.

Sajnos csökken a színvonal, egyre több hikomat van, inkább hagyd ott a facebook-ot.

2013. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

majdnem 900 ismerosom van facebookon. valamikor egy hétem akár 30 embert is törlök mert nem ismerem őket annyira.. mégse kaptam büntit még a facebooktól

és szerintem aki kap az megérdemli én is utálmom ha ismeretlenül bejelölnek mert nem ez a fb lenyege.. szerintem

2013. febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
utolsó, te nem hallottál még esetleg ismerkedésről? amúgy meg szerintem is szemétség ez a facebook részéről...már csak azért is, mert ha valaki arra nem képes, hogy egy üzenetben megtudakolja, hogy ki vagy?, inkább tol egy elutasítást...szerintem elég bunkóság, és tényleg, ha külön bejelölni akarsz olyat, akit egyébként ismersz, akkor még üzenetet sem tudsz neki írni...mennyivel egyszerűbb lenne, hogyha egyszerűen nem ismeri az illető, akkor simán elutasítja, és beállítja, hogy ne is jelölhesse be többet...és akkor annyi. kamunevekkel meg nem függ össze, azt is ha 10-20an bejelentik, hogy szabálytalan nevet használ, biztos, hogy felfüggesztenék...
2013. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
utolsó előtti vagyok .. és de képzeld van ismerősfelérésem de nem nyomok elutasítást csak lerejtem a felkérést mert olyanokra nem fogok ráírni akikkel 1 közös ismerősöm van .. ha nagyon szaretne valamit akkor ír egy üzit ha viszont van pár közös ismerősünk nyílván rákérdezek hogy te kivagy?
2013. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8as vagyok, a többit nem rád írtam, csak az elejét :) persze normális esetben kapcsolattartásra használom a facebook-ot, de azért ha egy közelbenlakót bejelölök azzal a szándékkal, hogy meg szeretném ismerni, azt is lehet.
2013. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!