Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Megtörtént már valakivel hogy...

Megtörtént már valakivel hogy véletlenül belenézett a fogorvosa szemébe miközben az kezelte?Mi történt azután?

Figyelt kérdés

2021. máj. 14. 14:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Átpirult az arca az orvosi maszkon keresztül, mélyen megcsókolt (csak úgy szürtyögött a nyálelszívó), miközben levette a fúrót a fejről, és szép lassan levitte a...


...Őszintén, mi történne? Ő a fogaimmal van elfoglalva, én meg nézem a plafont és elterelem a figyelmem, hogy múljon az idő. Ha össze is nézünk véletlenül, nem történik semmi, folytatja a munkát (én meg a bámulást)


Ha nagyon belebámulnék a szemébe, gondolom azt feltételezné hogy mondani akarok valamit, és akkor abbahagyná amit éppen csinál.

2021. máj. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%

Velem cikibb is tortent. A szamban nyulkalt erzekien (tenyleg), nem merem elkepzelni, milyen arcot vaghattam.

Mindenesetre utana olyan kedves volt, hogy nem gondolnam, hogy minden pacienssel igy viselkedik.

2021. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindig csukva van a szemem, szóval nem. De amúgy mi történne? Gondolom folytatja tovább a munkát...
2021. máj. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

gyíkemberré változott.

amúgy szoktam nézni a szemét, nagyon szépen sminkel, és amíg ott ücsörgök túl sok mást úgyse nézhetek.

2021. máj. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

A férjem a fogorvosom, ő rám szokott szólni, hogy ne nézzem, mert zavarja a munkában, ha bámulja a páciens. (Abban a helyzetben ugye én is csak egy beteg vagyok neki, bár más betegeire nyilván nem szól rá, ha nézik.) Szóval az ő székében kb semmi nem történne, mert ő csak akkor néz a beteg szemébe, ha éppen valami információt ad át, hogy mit fog csinálni és mire figyeljen oda a beteg közben.

Amúgy mire számítottál? Még ha nőgyógyásszal kapcsolatban kérdeznéd ugyanezt, azt megérteném, mert az egy sokkal kellemetlenebb szitu, mint a fogorvosnál. Nőgyógyásznál tényleg nagyon figyelek, hogy véletlenül se nézzek a dokira munka közben. Mondjuk ott se történne semmi, csinálná tovább a dolgát.

2021. máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
85%
Fogorvosként engem is zavar, ha néznek közben. Para.
2021. máj. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Hát szerintem a nőgyógyásznál ez gázabb, mikor éppen könyékig benne vannak az ember lányában. :D


Én általában illedelmesen nézelődök ilyen szitukban, és csak akkor nézem az orvost, ha beszélünk.

2021. máj. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem gyíkká változtatott. De már elmúlt.
2021. máj. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
:DDD Nem történik semmi. Mégis szerinted minek kéne történnie? :DD
2021. máj. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Megtörtént.Magam sem tudom,hogy,de túléltem.Valami hatalmas túlvilági erő vigyázhat rám.Nem kell pofátlanul bámulni és kész.Ha csak belenézel,azzal még nem történik semmi.
2021. máj. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!