Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha valami 2x is megtörténik...

Ha valami 2x is megtörténik az életemben akkor az nem véletlenül van?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy az egyik barátnőmmel már 2x is összevesztem de úgy, hogy azt mondta nem vagyunk barátnők. Először februárban mondta ezt de akkor pár hét után úgy nézett ki lehetünk ismerősök és én kezdtem örülni, hogy megint jóban leszünk. Most rossz dolog történt. Tegnap újra ezt mondta, hogy nem vagyunk barátnők ne keressem stb. Lehet azért történt meg újra mert nem tudtam valamit megoldani? Szeretném visszakapni a barátságát de nem tudom lehetséges-e? Arra is gondoltam bevonzottam ezt valahogyan. Mikor sokszor rosszkedvű voltam arra gondoltam: nincs egy barátnőm se (pedig ez nem igaz, van 4 jó barátnőm) de az adott pillanatban nem érdekelt és gondolom meghallotta ezt az univerzum és ezt küldte vissza. A Titok című filmben van ez, hogy ha valamire gondolsz előbb utóbb valóra válik. Pedig én nem vágytam erre egyáltalán, hogy sírjak és, hogy elveszítsek egy jó barátnőt. Lehetséges még a kibékülés? 20/L
2012. aug. 2. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Colin C Tipping: Sorsfordító megbocsájtás


Ez a könyv is hasonló filozófiai alapokon nyugszik mint a Titok. Érdemes belekukkantani, ha már ez a téma érdekel, utánna talán jobban fogod látni mi miért történik veled.


A teljes sztorit a barátnőddel és az életeddel csak te ismered, ezért magadnak kell elgondolkodnod és kibogoznod a szálakat. Valami korlátozó hiedelem, beidegződés állhat a háttérben. És igen, nem sikerült megoldani, és ezért tér vissza.

2012. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja itt a link:

[link]

2012. aug. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vonzottál be semmit, nem vagy mágnes ! A titkok című könyv pedig hülyeség. A barátnődnek is biztos ebből a sok hülyeségből lett elege.
2012. aug. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagytok egy hullámhosszon, ennyi.
2012. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!