Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az influencerek miért hőzöngen...

Az influencerek miért hőzöngenek a neten? Az emberek szélesebb rétegeit szerintem inkább elkeserítik, mert sokaknak nem adatik meg olyan élet, mint ami nekik van.

Figyelt kérdés

2021. máj. 16. 19:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
Ők miért nem influencerkednek?
2021. máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez hozza a nézettséget.
2021. máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1


Mivel influencerkedhetnének? Az emberek nagy részének nem jön be az élet, hanem szürke és egyhangú.

2021. máj. 16. 19:51
 4/20 anonim ***** válasza:
29%
Ha ennyire nem kedveled oket, megis miert koveted? Erdekes modon en egy influencert sem ismerek, es nem is panaszkodom.
2021. máj. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem követem, csak folyton beléjük ütközöm a neten.
2021. máj. 16. 19:54
 6/20 anonim ***** válasza:
13%

Mi az, hogy beléhük ütközöl? :D


Tudtommal senki nem tart pisztolyt a fejedhez, ha valami nem tetszik, nem kell megnyitni, nem kell elolvasni.

2021. máj. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
21%
En sem ertem, hogy lehet belejuk utkozni a neten. Eleg sokat hasznalom, de en meg egybe sem futottam bele.
2021. máj. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

6


Jutúbon nézek valamit és jobb oldalon ott van a többi videó és köztük ott van ilyenféle is.


Facen is mindenki nyaral és repül és hegyet mászik.

2021. máj. 16. 20:04
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
Én sem követem őket se youtube-on se facen, instám pedig nincs, mégis beléjük ütközöm. Az ismerőseim követik őket, néha nekem is küldenek képernyőfotókat meg linkeket. Manapság bármerre jársz, lehetetlen, hogy ne ütközz influenszerbe, hiába nem követed őket. Én legalábbis nem követem a tevékenységüket, mégis hallottam már pl. Kulcsárékról, illetve a youtube is feldob bizonyos időközönként youtubereket, akiket egyszerűen lehetetlen manapság kikerülni, mert a közösségi média a képembe tolja az életüket. Szerencsére én ilyen utazós képeket nem szoktam látni, mivel nem csináltam insta fiókot, de ezeket az unboxing videókat, ASMR videókat állandóan reklámozza a youtube. Az emberek szeretik veretni, szeretik megmutatni, hogy ők hol nyaraltak, mit ettek, milyen méregdrága mellműtétük/botoxuk/szájfeltöltésük volt, miket hordanak, mert ezek hozzák nekik a lájkot. És ők a követőikből élnek. És minél megosztóbb egy adott téma vagy videó, amit készítenek, annál több lájkot kapnak érte.
2021. máj. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Engem az cseszett fel a legjobban, amikor a kijárási korlátozás alatt láttam, hogy hirtelen a celebecskék többsége vagy Dubajból vagy a Maldív-szigetekről posztolt, miközben az átlagember még mindig otthon rohadt a 4 fal között. Illetve amikor látom az unboxing-videókat, amikor valaki teljesen felesleges ruhadarabokat (pl. 7-8 bikinit rendel magának, meg 6 napszemüveget, meg 10 pólót egyszerre), persze tengerentúlról, lesz@arva a környezetszennyezést, és önfeledten csomagolgatja a filléres ruhadarabjait az indokolatlanul sok nejlon és műanyag csomagolásokból. És elvárják, hogy én ehhez asszisztáljak a lájkjaimmal, mert állítólag ők mindezt csak értem (azaz a követőkért) teszik. Engem egyedül ez idegesít fel, illetve nem írom ki a nevét a youtubernek, de van, aki szülés-videókat is posztolt a netre... Vagy amikor éppen a gyerekkel kell valamit eladni, vagy egy kisállattal. Erre már tényleg nincs mit mondanom.
2021. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!