Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez illik? (többi...

Szerintetek ez illik? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Ha meglátogat valaki barát/rokon külföldről a hétvégére, akkor csak vele foglalkozzak vagy ha tudok egy házibuliról akkor elvigyem arra mint vendéget? Nem illetlen ez utóbbi vele szemben?

2021. máj. 28. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elvárható, hogy nagyjából vele foglalkozz, de egy házibulira azt vidd el, akit oda hívnak. Amúgy se biztos, hogy a rövid hétvége alatt még ilyen programot akar az illető.
2021. máj. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy vele foglalkozz, ha hozzád jön, az nyilván illik, és természetes. A házibuliba meg akkor vidd el, ha megkérdezed a vendéglátót, és igent mondd és természetesen a vendégednek is kell, hogy ehhez legyen kedve.
2021. máj. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hívták oda, az én ismerősöm... Ezért kérdezem, hogy illetlenség-e?
2021. máj. 28. 12:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne vidd. Egy este csak el tud lenni magában, nem? Vagy bízd rá egy családtagodra. Vagy ha nem akkora esemény az a buli, akkor te se menj.
2021. máj. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem hívták, de ettől függetlenül meg kell kérdezni a vendéglátót, hogy viheted -e, és őt is, hogy akar -e menni. Mi ezen a bonyolult?
2021. máj. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy gondolom hogy attól a személytől függ aki jön haza. Én ha hazalátogatnék azért jönnék haza, hogy a családommal/barátaimmal töltsek időt és közben lehetőség szerint jól is érezzem magam. Ehhez viszont szerintem nem feltétlen kell az, hogy csak kettesben legyetek és az összes figyelmed neki szenteld. Egy buliban is érezhetitek jól magatokat ketten. Persze ha egy olyan buliba vinnéd el ahol ő senkit nem ismer és te meg közben kb mindenki mással foglalkonál csak vele nem, az már más szituáció.
2021. máj. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azon múlik, hogy ki az illető. A nagynénémet nem vinném házibuliba, a velem egyidős haveromat meg simán (nyilván ha neki és a házigazdának is megfelel).
2021. máj. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!