Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mire gondolsz amikor egy...

Mire gondolsz amikor egy megfázott embert látsz?

Figyelt kérdés
Mert sokan azt irkálják, hogy miért mozdul ki, miért dolgozik, miért megy társaságba stb, közben pedig sokan egyáltalán nem is foglalkoznak ezzel, max jobbulást kívánnak. Nem is értettem soha, hogy egy náthás embertől miért tartsam a távolságot, bárhol el lehet kapni, nem függetlenül attól lesz vki náthás, hogy egy kicsit a közelembe jött.

2021. jún. 4. 12:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
"Szegényke", majd megyek tovább. Nem szoktam nátha miatt kerülni senkit, maximum kihagyjuk az ölelkezést és puszilkodást, de az alap ilyenkor. Nem leprás, hogy a közelébe se menjek.
2021. jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És ha akarna puszit adni, aztán mondaná, hogy náthás?
2021. jún. 4. 12:52
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyan barátaim vannak, akiknél alap, hogy betegen nem adunk puszit, így fel se merülne a dolog. Szerintem ez józan ész. Ha mégis megtörténne, mondanám, hogy majd ha meggyógyult.
2021. jún. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De azért találkoztok ilyenkor is?
2021. jún. 4. 13:00
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ezt leírtam.
2021. jún. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mennyi idős vagy?
2021. jún. 4. 13:07
 7/18 anonim ***** válasza:
58%

Magamban azt gondolom, hogy "miért nem tud az ilyen otthon maradni, vagy legalább húzna akkor maszkot", és tartanék egy távolságot.

A szüleimen és a páromon kívül úgyse puszilgatjuk egymást senkivel, szóval ilyen szituáció nem nagyon merülne fel. (Tegyük fel hogy megpróbálná, ezesetben visszautasítanám.)

2021. jún. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
27 vagyok, bár nem értem, ez miért számít.
2021. jún. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%
Nathas? Majd meggyogyul. Nem csinalok problemat a puszibol. 😂 Azert a joszan eszem meg megvan.
2021. jún. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
7-es pl dolgozni még el kell menni, meg bevásárolni stb.
2021. jún. 4. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!