Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Itt is van olyan, aki utál...

Itt is van olyan, aki utál kimenni a városba, nem szeret emberek között lenni? L

Figyelt kérdés
Ha valami miatt muszáj is kimennem, sietek, és alig várom, hogy haza érjek. Inkább megyek kirándulni a barátaimmal, ahol csak mi magunk vagyunk, pl erdőben, hegyekben, akárhol, csak ne legyenek mások rajtunk kívül. Más is van így?

2021. jún. 5. 22:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Voltunk télen korizni az egyik barátnőmmel, és nagyon jól éreztem magam, mert csak ketten voltunk, de amint megjelentek mások, máris elment a kedvem. Utána mikor mentünk bowlingozni, szintén csak ketten voltunk, minden szuper volt, de később megjelent egy baráti társaság, és odalett a jó hangulat.
2021. jún. 5. 22:54
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Én is így szoktam lenni.


A tömeget, városi embereket, meg úgy alapvetően az embereket nem nagyon szeretem. Sokkal jobban csípem, ha kimegyünk erdőbe, vagy valahova túrázni egyet.


Sajnos az ismerőseim szeretik a "minél több annál jobb" túrákat, én meg szívesebben megyek kis csoportban, de leginkább egyedül :D

2021. jún. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

Attól hogy van a közeletekben más is, nem lesz oda a jó hangulat, csak rögtön átkapcsolsz sz.r mood-ba és magadnak teszed tönkre az eseményeket. Ők nem csináltak semmit, csak vannak és ennyi.


Az emberek nagy része szűk baráti körben szeret lenni, nem normális hogy így egymásra vagyunk tapadva, de a városok ezt hozták magukkal. Ettől még csak azért, mert nem ketten vagytok egy helyen a barátnőddel, még nem tettek semmi rosszat, ők is jól akarják érezni magukat és élvezik az együttlétet.

2021. jún. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom, én nem is hibáztatom őket, nem utálom őket amiért ott vannak ahol mi, csak úgy már nem érzem olyan jól magam. Olyankor feszengek, nem vagyok már olyan felszabadult, mint mielőtt odajöttek.
2021. jún. 5. 23:06
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Hát ez nálam is így van.

Eddig esti műszakban dolgoztam és 22 óra után mikor mentem haza, nem volt sehol senki. Olyan jó volt. :3

Mostmár csak este 20 ig van munka és világosban megyek haza. Annyira rossz az utcán az a sok ember, és televan szórakozóhellyel minden. Ott vagy 200 ember van. 😭

Most fogok pestre felköltözni és remélem ott megszokom 😂

2021. jún. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

"Ők nem csináltak semmit, csak vannak és ennyi."


Hát ez az, hogy "vannak". ÉS ez sok esetben önmagában zavaró.


Például amikor haverokkal, baráttal, barátnővel csak ülne az ember, nézné az eget, hallgatná a csendet, vagy bármi. Erre oda jön egy társaság és pofáznak, egyszerűen baromi zavaró.


De így vagyok amikor erdőben megyek és akad 1-1 nagyhangú társaság akiket már kilóméterekről hallasz. Egyszerűen zavaróak.

2021. jún. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

A problema, hogy azt hiszed, az idegen emberek azzal foglalkoznak, te mit csinalsz, ezert szorongsz, pedig hidd el, aki elvan a sajat dolgaval, az le sem szar teged. Megertenem, ha az lenne a helyzet, hogy elvagytok a barataiddal, aztan valakik odaulnek bamulni, hogy mit csinaltok, de altalaban nem ez a helyzet.

Regen engem is zavartak, fiatalabb koromban, de kinottem. Valoszinuleg te sem vagy annyira feltuno jelenseg, hogy mindenki veled foglalkozzon egy helyen, legyen az szorakozohely, utca, villamos vagy barmi. Szoval nyugi, az emberek 95%-a eszre sem veszi az embereket maga korul.

2021. jún. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mondd, el sem tudnám képzelni, hogy mondjuk Pest belvárosában lakjak... :) Én is sokkal jobban szeretek a természetben lenni, viszont a barátaim elég lusták, és nem tudom őket rávenni, hogy túrázzunk.
2021. jún. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

"A problema, hogy azt hiszed, az idegen emberek azzal foglalkoznak, te mit csinalsz, ezert szorongsz, pedig hidd el, aki elvan a sajat dolgaval, az le sem szar teged."


Nekem például pont nem az a bajom, hogy azzal foglalkoznak mit csinálok, hanem azzal, hogy le se szarnak. Nem veszik figyelembe, hogy ott van a másik is akit adott esetben zavarnak, mert csak a maguk "kényelmét" nézik.

2021. jún. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A tömeget én sem szeretem.
2021. jún. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!