Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veszélyes egyedül este kimenni...

Veszélyes egyedül este kimenni a városba?

Figyelt kérdés

Ki szeretnék menni este egy picit sétálni a városba egyedül. Egyébként szerintem egy nyugodt környéken lakom, csak a szüleim és a barátom is elültette a bogarat a fülemben, hogy 10 körül nem lenne szabad sétálgatnom egyedül a kihalt utcán, mert megtámadhatnak, stb. aztán kicsit beparáztam, hazafele már biztos be lennék sz@ rva. :)


17/L


2019. júl. 27. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Majd én elkisérlek fijam! :P :P
2019. júl. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Hát egy csajtól nem sokat szoktak kérdezni olyanok akik be vannak csavarva éppen, eléd áll és jó esetben kirámol.

Ha nem tudod kezelni a cigányokat, lecsúszott embereket, és jó közegben nőttél fel, akkor nem ajánlom én sem hogy egyedül mászkálj.

2019. júl. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ melyikben?

Sok helyen jártam már és tapasztaltam meg dolgokat.

Például Salzburgban,Debrecenben semmi probléma, nyilván most nem fogom le írni az összes helyet.

Önvédelmet azért jó lenne ha tanulnál majd,gáz spray is jól jön azért.

2019. júl. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

100 fekvőtámasz

100 felülés

100 guggolás

10km Futás

Minden egyes nap!


Senkitől sem kell félned ezután

2019. júl. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én néha el szoktam menni 1-2 körül sétálni, amikor az alsó szomszédaim idegesitenek. És ja; van, amikor fura dolgokat láthatsz a városban, bár este 10 még nem olyan nagy idő. Szerintem menj nyugodtan, de ne koszalj messzire, és ne maradj kint sokáig (tudom hogy úgy beszélek mint az anyad, de tényleg nem árt óvatosnak lenni)
2019. júl. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemistaként (bejárós voltam) sokszor értem haza 10 körül, de soha nem volt semmi baj. pedig az állomás egy jó negyedórára volt a lakásunktól.
2019. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
SOHA-SOHA többet. A városban tök jó is volt, ahol emberek között voltam, de mikor már félútnál jártam, ahol mellesleg már teljesen ki volt hallva a város (külvárosi részen lakom), vettem csak észre, hogy egy csávó követ és egy kellemes 1000 métert biztos sprinteltem a szakadó esőben, annyira, hogy a lakásba felérve 10 percig öklendeztem. Szóval, ennek a programnak is vége. :(
2019. júl. 28. 01:39
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
XDXD
2019. júl. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, biztos vagy benne hogy követett?

Nem lehet hogy csak arra ment haza felé?

2019. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mikor hátranéztem, elfordult, mikor megálltam, ő is megállt. Át is ment az út túloldalára, mert a járda ott nem volt kivilágítva. Annyi volt a szerencsém, hogy itt nagyon sok zsákutca van és pontosan csak az tud eligazodni bennük, aki itt él hosszú idő óta.
2019. júl. 28. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!