Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szeretsz szerepelni?

Szeretsz szerepelni?

Figyelt kérdés

Egy társaságban, beszélgetés közben azt szereted igazán, ha te vagy a középpontban és minden szem rád irányul? Vagy ha megállítanak utcán riporterek, válaszolsz nekik, nem zavar a kamera vagy a mikrofon? Vagy el is mennél vetélkedőkbe, főzőműsorokba stb? Ha buli van, akkor felugrasz a színpadra és elkezdesz énekelni valamit csak úgy magadtól?

Ilyenekre gondolok a kérdésben.


2021. jún. 6. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kimondottan nem szeretek.
2021. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyűlölök, kerülöm ezeket a szitukat, ahogy csak tudom.
2021. jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem..nem is tudok,nem is akarok:d
2021. jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ha buli van, akkor felugrasz a színpadra és elkezdesz énekelni valamit csak úgy magadtól"


Mennxire laza lehet aki így tolja :)

2021. jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem szeretek, nagyon nem, semennyire sem. Sőt kifejezetten viszolygok tőle. Max. szakmai szempontból beszélek mások előtt, ha muszáj. Sőt privátban semmi olyat nem szeretek, ahol egyáltalán meg kell jelenni nagyon társaság előtt. Pl. egy esküvő is kifejezetten irritál, még vendégként is
2021. jún. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem igényem, hogy mindig én legyek a középpontban, de ha úgy adódik, akkor nagyon szívesen magamra vállalom a szerepet. Egyrészt színházban színészkedek hobbiból, így nem idegen dolog számomra, ha rám figyelnek, másrészt kamaszkorom óta mindig próbálom magam a lehető legtöbbször a komfortzónámon kívülre tenni. Például szerintem pocsékul táncolok (a barátom már tanít), de egyszer egy házibuliban felmerült, hogy Just Dance-ezzünk, és mielőtt felfogtam, hogy mit csinálok, már jelentkeztem is, hogy megyek elsőnek. Miközben berakták a zenét (Rasputin) fejben végig szidtam magam, hogy minek vállaltam el, mert nagyon kínos lesz, de utána nagyon jól éreztem magam, hogy "na, ehhez is volt bátorságom".
2021. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen az ellentéte vagyok mindannak amit leírtál
2021. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Csak felkészülten szeretek szerepelni, legyen az egy koncert vagy egy prezentáció előadása. Társaságban a barátaimmal vagy szimpatikus emberekkel azonos mértékben szeretek szerepelni. Szeretem hallgatni őket, de könnyen beszélek magamról is.

Buliban nem, az nem az én világom. De amiben otthon vagyok, abban szeretek szerepelni.

2021. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Metionin ***** válasza:
A riporteres eset nem zavarna, gyerekkorom óta sokat álltam színpadon, nem vagyok lámpalázas. De ez nekem rendes szereplés, amikor felmegyek egy színpadra és azért vagyok ott hogy szerepeljek. Sima beszélgetésben inkább a hallgató fél vagyok, egyéb eseményeken sem szoktam produkálni magam, sőt. Suliban kifejezetten zavart hogy az oszi állandóan produkáltatott volna pl. kiránduláson. Barátokkal ha olyan a helyzet és megkérnek rá, akkor szívesen énekelek vagy volt már hogy poénból tanítottam nekik balett dolgokat de ezeket mindig ők hozzák fel, ők kérik.
2021. jún. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

En nagyon gyakran vagyok kozeppontban, de egyaltalan nem szeretek szerepelni, hiszen kozben eszembe se jut. Viccesnek talalnak, erdekes vitakat dobok be, esatobbi, nem onfenyezes, szimplan affele tevemusor vagyok. Evek soran kitapasztaltam, meddig szabad elmenni, szandekosan fogtam is vissza magam. Ugy tunik, azt szeretik, ha messzire megyek.

Ehhez kepest covid ota nem voltam tarsasagban, es tulelem.

2021. jún. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!