Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek létezne olyan 20...

Szerintetek létezne olyan 20 évesekből álló banda akik be fogadnának magunkhoz egy 29 évest?

Figyelt kérdés
Olyan banda akik járnak bulizni és be fogadnának engem. Ez a 20 csak egy irány irányadó szám gondolom azok még buliznak. Sajnos semmit nem éltem és megbántam nagyon. Barátnő se volt sose. Talán lehet hogy szórakozó helyeken lenne.

2021. jún. 8. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem, hogy mit szeretnél.

Ha csajozni akarsz azt nyilván egyedül teszed, ahhoz nem kell társaság

2021. jún. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kor nem számít, leginkább a kinézeted és a viselkedésed a befolyásoló.
2021. jún. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De kell társaság mert egyedül minden szar. Kellenek emberek akik bele visznek az életbe.
2021. jún. 8. 21:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég elkeserítő ez a viselkedés, látszik hogy nem boldogulsz egyedül. Szerintem inkább ez az oka annak, hogy eddig nem volt barátnőd.
2021. jún. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem butaság amit a kérdező szeretne, nyilván azért akar társaságot mert kevés az önbizalma, egy jó baráti kör erősen növelheti ezt.

Így már könnyebb lenne csajozni is.


Amúgy ajánlom a tindert, vagy fb csoportokat pl: házibuli kereső.

2021. jún. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!